Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent egy nőnek az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent egy nőnek az, hogy egy férfia tenyerén hordozza?

Figyelt kérdés
Mi(k)ből érzi ezt egy nő?
2010. aug. 18. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
a hapsi mindent megvesz neki mindent megad neki kb ezt
2010. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 castiell válasza:
Azt, h autó nincs :D:D:D. Na jó, kb azt, amit az első válaszoló mondott .
2010. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, és nekem ez annyit jelent: A férfi, akit szeretek, viszont szeret, hűséges, őszinte, és nem tekint alsóbb rendűnek. Csupán ennyi, a pénz kevésbé számít.

(Én magamnak szeretem megteremteni, amim van, a Páromnak nem engedem, hogy vásárolgasson nekem.)

2010. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 castiell válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:01


ott a pont :):)

2010. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindent megvesz neki, elviszi bulizni, persze ott is mindent ő fizet, persze nem ám trabanttal, hanem minimum BMW-vel és minden nap történik valami izgalmas mert ha nem akkor vége. 30 éves kor körül ez már valamelyest változik.
2010. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

19:01


Te akkor nagyon különleges vagy, valószínűleg földönkívüli és nem is ebből a dimenzióból, de azért jó tudni, hogy létezik ilyen Nő is.

Eddigi tapasztalataim szerint, a tenyéren hordozás, bizony pénzben nyilvánul meg.

2010. aug. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

19:01-es vagyok


Castiellnek köszi!:)


19:49-nek pedig:


Nem vagyok se földönkívüli se más, eddig Te voltál rosszkor, rossz helyen. Ez persze nem a Te hibád, ne érts félre. A mai világ tényleg arról szól a legtöbb nő szemében, (tisztelet a kívételnek) hogy minél jobban le tudja húzni a srácot, meg legyen a segge alatt minimum egy millás autó, és már csak azért is megkapja azt a 20ezer Ft-os ruhát, vagy cipőt, amit ő kinézett magának, de bizton állíthatom, vannak még rendes nők....én 20 éves vagyok, és 17 éves korom óta vagyok együtt a Párommal, aki egyben az első is számomra. Inkább dolgozok iskola mellett, mintsem tőle várjam el, hogy megvegyen nekem bármit is, neki persze ez nem tetszik. Nálunk a pénz sosem volt téma, és ilyen téren nem is lesz.

2010. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Párom most 23 éves.
2010. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!