Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok? Megvan a barátom 2,5éve nagyon szeret mindent megad nekem és a tenyerén hordoz. én is szeretem még is flörtölök a haverjaival és nem egyszer megcsaltam, de ö ezt nem tudja, de nekem ez igy jó.

Figyelt kérdés
csak néha unalmasnak érzem ezért találkozok más fiukkal..nem dugtam még félre de más volt mert steretem érezni h jó nö vagyok akit mindeki akar..Szemét dolog ugye?
2011. aug. 17. 22:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
ühüm:/nagyon is...
2011. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
Ennyire hülye pi.csa hogy lehetsz?? ha 2,5 éve jártok és szeret téged annyit megérdemelne legalább hogy te hülye a ahverjaiddal csallak csá. -.- szánalmasak az ilyen emberek mint te ..
2011. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az!! Hagyd ott a barátod! Nem érdemled meg!! Remélem talál valami normálisat helyetted..Megérdemelné szerintem..te meg valami olyasmit hogy egy srác szivasson ugyanígy szanaszét!!
2011. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva: igen, szemét dolog.
2011. aug. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval. sőt kibővíteném azzal, hogy gusztustalan amit csinálsz. nem tudom miért tetted fel ezt kérdésnek, hiszen te is nagyon jól tudod, hogy tisztességtelen és undorító. eleve megcsalni a párod (2,5 év ,pláne), a haverjaival csalni még undorítóbb, és mindezt azért, azért alázol meg egy általad 'elvileg szeretett' fiút, hogy érezd, hogy jó nő vagy. az a rossz hírem, hogy lehet hogy jó nő vagy, de mifelénk ezt úgy hívják, büdös k×rva
2011. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hülye p.icsa.....
2011. aug. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
te nem jó nő vagy, hanem egy ribanc, aki egy férfinak addig kell még kikeféli a púzóját, remélem erre a barátod is hamarosan rájön, aztán majd ha kidob téged akkor elgondolkozhatsz, hogy miért nem akar tőled senki semmit szexen kívül
2011. aug. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De ez nem olyan egyszerü mint hiszitek tényleg szeretem de még fiatal vagyook(19) és nem éltem még eleget de az h elváljak töle az rossz lenne nekem is hiányozna az életemböl és vágyok is rá h valaki öszintén szeressen és töle meg kapom!!!
2011. aug. 17. 22:28
 9/18 anonim ***** válasza:

ha tudod, hogy szemétség, miért teszed fel a kérdést, hisz egyértelmű, hogy mindenki szidni fog csak, és te is tudod, hogy mekkora egy h*lye r*banc vagy.

nem azt mondom, hogy egy kapcsolatba nem fér bele egy kis ártatlan flört. mert mi ezt a barátommal megbeszéltük, hogy ez még oké. de miért a barátaival??

és meg is csaltad!! gondolkozzál már! mondd el a barátodnak, aztán ha van egy kis esze, akkor kidob, és hátha észhez térsz.


és azért flörtölsz, mert nem érzed magad nőnek?? életem, én egy olyan pasival, aki mellett nem érzem nőnek magamat, nem is jönnék össze.

2011. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szemét vagy.

Ha megerősítésre vágysz hogy milyen jó nő vagy, akkor van-hogy is mondjam szépen-ennél sokkal kifinomultabb módja is az önképed javításának.

2011. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!