Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi meghülyül amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi meghülyül amikor elkezd kedvelni egy nőt?

Figyelt kérdés

Nyilván nem gondolom teljesen komolyan, hogy minden férfi!


Csak én látom úgy, hogy elkezdek ismerkedni rendes palikkal és amikor tudom, hogy már kezdenek megkedvelni kifordulnak magukból?


De ezt sűrűn látom ismerősi körben is. Az egyik férfi hirtelen visszahúzódó, óvatoskodó lesz vagy éppen minden (nem megbocsájtható) dolgot elnéz a nőnek. Vagy elkezd féltékenységi jeleneteket rendezni, ha kell, ha nem. Valamelyik elkezd úgy csinálni, mintha letojná az adott nőt.

És persze a jobbak akik hirtelen a csillagos eget is lehoznák.


Semmi túl konkrét oka a kérdésemnek, jobban mondva nem értem miért lett most például velem a férfi kötekedő.


Ti is tapasztaltok hasonlókat?


2021. márc. 12. 01:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Egyaltalan nem.
2021. márc. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam akikkel igazán oda voltunk, ott annyira egyértelmű volt minden, hogy nem volt ilyen hanem egyből full egymáson volt a fókusz nem volt értelme, helye ilyen játszmázásnak.
2021. márc. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Tipp: A nők, kevés kivétellel, küzdenek a külsejüket érintő társadalmi elvárások teljesítésén, önmaguk elfogadásán, modernkori karrierépítési pánik stb. Ők ezek miatt vannak megbolondítva.


Sok férfi meg küzd azzal, hogy férfi tudjon lenni vagy maradni a mai világban uralkodó női elvárások mellett, vergődik belül, hogy hogy legyen olyan férfi, hogy ne vigye el tőle a nőt egy másik férfi akinek 500 forinttal több vagyona van. Küzd egy rakás sérelemmel amiket korábbi nőktől hozott, csak azt igazából nem tudja senki, mert férfiként ő nem mondhatja el a bánatát (elmondhatja, csak nem célszerű).


Súlyos terheket rak a mai világ az emberek lelkére. Régen sem volt egyszerű az élet, csak éppen nem ilyen formában voltak ezek az állandó társadalmi és egyéb elvárások, terhek. Itt már mindenki lelki nyomorult, nem tud tiszta emberként viszonyulni a másikhoz. Mindenkiben ott vannak az anyagi megfelelési kényszerek, az elszenvedett megcsalások, a kihasználások terhei. Önbizalomhiányos a többség, a maradék meg valami elvetemült baro., akiket nem érdekel semmi és gázolnak át másokon.

2021. márc. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
és mi van akkor, ha egy nőnek nincsenek anyagi elvárásai, néz is ki valahogyan, mégis folyamatosan olyan férfiakba botlik, akiknek csak szexre kell?
2021. márc. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Én ezeket pont nem a kedveléssel kapcsolnám össze

Aki ovatoakodo lesz az valojában nem akar kapcsolatot, csak szexet

Aki becsicskul, az valojában incel

Aki féltékeny, annak vaj van a fején

Aki letojja a nőt, az sem akar kapcsolatot

A kötekedőnek gyakran kisebbségi komplexusai vannakbes azzal hiszi magát nagyobbnak ha a másikat lenézi

Aki lehozza a csillagos eget, az meg forrofejű es lehet csak adott pillanatban szerelmes, labilis jellem, félév mulva meg kidobja a csajt

2021. márc. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
#4: Nem olyanokba botlik. Olyanokat valaszt. Nagy kulonbseg.
2021. márc. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
#6 érdekes meglátás, elgondolkodtató. Köszönöm
2021. márc. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Nem tapasztaltam ezeket a dolgokat a kedvesemnél.
2021. márc. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Általában igen.
2021. márc. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kifordulásról van szó, hanem mindig is ilyen volt, csak eddig udvarlás miatt megjátszotta, jobb színben tüntette fel magát. Örülj neki, ha ilyen korán kiderült!
2021. márc. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!