Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet visszanyerni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszanyerni egy férfi bizalmát egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Már évek óta ismerjük egymást, de még csak pár napja kezdtünk el randizni. Minden nagyon jó volt vele, igazából szerintem már mindkettőnk részéről szerelem, csak még nem mondtuk ki. Viszont én még tavaly találkoztam az egyik kollégájával, miután Tinderen matcheltünk, de semmi nem történt köztünk a beszélgetésen kívül. Ez a srác, akivel most találkozgattam, tudta a Tinderes dolgot, de azt nem, hogy találkoztunk is. Most viszont feljött a téma újra, és elmondtam neki, nem akartam úgy elmélyedni a kapcsolatban, hogy nem tud róla. De mivel nem mondtam el neki már az első alkalommal, hogy találkoztunk is, ezért most megingott a bizalma bennem. Teljesen megértem őt, és nem tudok választ adni arra, hogy miért nem mondtam el már rögtön a legelején ezt az egészet, pedig alapból teljesen őszinték vagyunk egymással. Talán féltem, hogy rosszul fog esni neki.. Pedig nem jelentett semmit az egész. Ő viszont fontos nekem. De úgy érzi, hogy ezt nem tudja megbocsátani nekem. Órákig beszélgettünk, sírtunk, nagyon nehezen ment el, de mégis elment úgy, hogy legyen vége. Nagyon szeretném ezt vele rendezni, nagyon értékes ember és nem akarom, hogy emiatt tényleg ne legyen közös jövőnk.

Mit tennétek a helyemben? Hogyan tudnám a bizalmát visszanyerni? Tegnap történt ez az egész. Hagyjak még neki időt, vagy beszéljek vele minél előbb?

Előre is nagyon köszönöm! 28/N



2021. márc. 8. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ezen megy a dráma? Nem tudom milyen lelkivilága lehet a fickónak, de úgy viselkedik, mintha a focicsapatot szoptad volna le a lánykérés napján. Üzenem neki, hogy az ilyen piszlicsáré dolgokon túl kell lépni, nincs idő a nárcisztikus viselkedésre. Fogjátok meg egymás kezét, haladjunk, sok boldogságot!
2021. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Francnak mondtad el... ez egy semmi. Meg se kellett volna említeni.
2021. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, én sem érzem ezt akkora problémának, hogy emiatt ne folytassuk. De ő sajnos most egy kicsit nehéz élethelyzetben van és nehezebben veszi az akadályokat.
2021. márc. 8. 17:22
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen pasi JOBB, ha mielőbb kilép az életedből, mert csak tönkretesz téged.


Hisztis hlyegyerekekkel nem éri meg kapcsolatba bonyolódni.

2021. márc. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azért mondtam el, mert féltem, hogy esetleg a kollégájától fogja megtudni valahogyan.. Az meg sokkal rosszabb lett volna.. :(
2021. márc. 8. 17:22
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha vonzódom hozzád ez semmit sem számít,mert ez egy semmiség és régen volt az sem érdekelne ha több lett volna köztetek.Ha így reagált valami más is történhetett,esetleg neki akkor is tetszettél de nem mert belegondolni hogy esetleg a másik sráccal több is lesz köztetek,ezért most hogy megtudta arra tud csak gondolni hogy elvesztett téged,akkor is és most is.Szerintem jó lenne egy közös ismerős aki beszél vele ,jobb lenne ha ezt át tudnátok lépni minél előbb ,szerintem ne halogasd,cselekedj mert szeret,de most elég bizonytalan lehet magában.Mond el neki hogy ezért kár lenne megfosztani magatokat az esélytől,főleg hogy régóta ismeritek úgymond egymást.Talán kár volt előhozakodni ezzel az első pár randi után.Szerintem szépen indult a történetetek ne add föl,szerintem ő sem szeretné.Drukkolok neked hajrá😀👍35f
2021. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Be van az.rva hogy offolod a kollega miatt :D

Szánalom

2021. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Tehát tavaly talalkoztál egyszer egyik kollegajával!

Uristen!!

Ez felhaborító!

Nem lett volna szabad kb 5 éve senkivel se beszélned,se találkoznod!!

Szedd ma össze magad!Ne legyél ennyire megbízhatatlan!!

:-D

2021. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem örülj, hogy megszabadultál ettől az idiótától. Nem tartozol neki magyarázattal, hogy a múltban (ő előtte) kivel találkozgattál, vagy kivel mi volt. Semmi köze hozzá.


Az meg hogy mèg játsza is az eszèt, hogy nem tudja megbocsátani... hát iszonyat szánalom. Te meg mèg adod alá a lovat, növekedett az áldozat èrzèsèt ahelyett, hogy elküldeni a fenèbe. Az ilyen barmot szèlnek kell ereszteni mivel hamarább, nem mèg rimánkodni is neki.

2021. márc. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, hogyan reagálna arra, ha kiderülne, hogy nem vagy szűz.
2021. márc. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!