Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi meghülyül amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi meghülyül amikor elkezd kedvelni egy nőt?

Figyelt kérdés

Nyilván nem gondolom teljesen komolyan, hogy minden férfi!


Csak én látom úgy, hogy elkezdek ismerkedni rendes palikkal és amikor tudom, hogy már kezdenek megkedvelni kifordulnak magukból?


De ezt sűrűn látom ismerősi körben is. Az egyik férfi hirtelen visszahúzódó, óvatoskodó lesz vagy éppen minden (nem megbocsájtható) dolgot elnéz a nőnek. Vagy elkezd féltékenységi jeleneteket rendezni, ha kell, ha nem. Valamelyik elkezd úgy csinálni, mintha letojná az adott nőt.

És persze a jobbak akik hirtelen a csillagos eget is lehoznák.


Semmi túl konkrét oka a kérdésemnek, jobban mondva nem értem miért lett most például velem a férfi kötekedő.


Ti is tapasztaltok hasonlókat?


2021. márc. 12. 01:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha te ennyi mindent váltasz ki a férfiakból akkor lehet te vagy instabil fél aki valamilyen fajta személyiség zavarral küzd , ezáltal megtévesztve a férfi tudatát.
2021. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!