Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kellene tennem h végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem h végre megértse h nálam a nem az nemet jelent, és nem "kéretni" akarom magam?

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki szerelmes belém, verset írt nekem nem is egyet meg ilyenek, de miután én mondtam neki h nem akarok tőle semmit folyton küldözgette sms-ben a nyomasztó verseit, ami végülis arról szólt h szeret meg ilyenek de nekem nagyon nyomasztóó ... tegnap is(vagy ma..) éjfélkor küldött nekem üzenetet, de nem értem mért olyan nehéz ezt megérteni? :(

már kezd kiakasztani... amúgy ő 20

én 16/L


2010. aug. 18. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit durvábban szólj oda neki és tuti leszáll rólad^^
2010. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen!ha szép szóval nem megy,mond durván,és ha ugy se szál le az már zaklatásnak számit,ha éjszaka is irogat.Jártam már én is igy,és a végén a rendörökkel kellett már fenyegetnem.Remélem sikerül szépen lekoptatnod. 21L.
2010. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A másodiknak! undormány vagy!!!
2010. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 beetlejuice ***** válasza:
Nekem is van hasonló zaklatóm, már több mint fél éve, van aki sose fogja fel, hogy le kéne állni, akkor se ha kulturáltan, vagy bunkón válaszolsz neki. Ha neked is ilyen nehéz felfogású emberkével van dolgod, akkor vagy nem foglalkozol vele, vagy megvereted a pasiddal.:D
2010. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi bajod lesz néhány sms-től? Legfeljebb kitörlöd őket.
2010. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

háát aam köszönöm a válaszokat!

hát az a bajom h az éjszakai nyomasztó smseivel a frászt tudja már rám hozni ... nem tudom neked h esne ha éjjel nappal küldené az smseket....

amm még ha valaki tud vmit írjon! (: köszönöm

2010. aug. 18. 22:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Ebben merül ki a zaklatása?
2010. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem mondtam h zaklat... éppen arra keresek tanácsokat h mivel is állíthatnám le, h megértse végre.... így nekem se jó de neki se...
2010. aug. 18. 22:37
 9/9 anonim válasza:
változtass számot, öld meg, ha meg nem zavar ennyire akkor mondd meg neki komolyan hogy szálljon le rólad mert idegesít. számtalan lehetőség van.
2010. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!