Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg érthetetlenül fogalmaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg érthetetlenül fogalmaztam??

Figyelt kérdés
Megkértem a páromat, hogy vegyen 3 db kartonpapírt, mert en estig dolgozom és nem érek oda. A papírboltból fölhív, hogy 3 vastagság van, melyik legyen. Gondoltam magamban én innen honnan tudjam... az mondja az egyik ilyen vékonyabb, a másik vastagabb és van egy nagyon vastag... mondom tényleg??? Most aztán nagyon jól elmagyarázta. Itt már ideges voltam, mondtam neki akkor hozzon mindegyikből, és leraktam mert jöttek vendégek. Erre fel vett mindegyikből 1 db-ot, így értette a 3 db-ot. Hát mondom nem igaz, hogy ennyit nem lehet rábízni. Úgy gondoltam, hogy akkor mindegyikből hozzon 3 db-ot, de szerinte én nem fogalmaztam elég egyértelműen. Tényleg ennyire érthetetlen volt a kérésem? Vagy ő ennyire értetlen?

2020. jún. 23. 15:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Félre érthető voltál. Hozzon három darabot, de melyikből? hát mindegyikből. Így vitt mindegyikből egyet-egyet, ha már háromféle volt.
2020. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Speciel én megértettem volna, hogy ha neked három db kell, akkor az egy méretből legyen, úgyhogy én megvettem volna mindből a hármat, de azért egy kicsit valóban bizonytalan választ adtál neki. Fogalmazhattál volna világosabban, hiszen honnan tudná, hogy mire kell neked. Azt nem értem, hogy azon mit akadtál ki, hogy megkérdezte melyik méret jó.
2020. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
ezért ideges leszel?
2020. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mert utálom ha ilyenekért hívogat, és nem tudja megoldani magától. Mondtam már neki hogy ne hívogasson, oldja meg. De mibdig azt mondja erre nem akar rosszat hozni...
2020. jún. 23. 15:24
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem érthetetlen hanem NEM EGYÉRTELMÜ.
2020. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy idegbeteg vagy? Szedjél hangyát....
2020. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
De jó, hogy nem nekem kell veled kapcsolatban lenni....
2020. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok idegbeteg, csak még arra is képtelen, hogy normálisan kielégítsen, nemhogy egy papírt jól megvegyen...
2020. jún. 23. 15:41
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért vagy vele?
2020. jún. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Mert már 5 éve együtt vagyink és szeretem. Azt hittem ő lesz az akivel leélem az eletem. 1 éve költöztünk össze, és azóta változott meg sokminden. Pl. az agyban se bírja sokáig...
2020. jún. 23. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!