Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tudni, hogy igazat mond és vége?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy a páromnak volt egy évekig tartó titkos kapcsolata, amelyet egyik fél sem akart felvállalni, a nö érdeke is az volt, hogy titkos maradjon.

Emiatt belefért félórás találka is, húsz perc is gyorsan fennt a nönél, mikor épp ráértek.

A kérdés az, hogy egy ilyen kapcsolatot nehéz szemmel kisérni, és szinte lehetetlen megmondani, ha folytatódik vagy nem. Tehát semmi kontroll nincs ilyen esetben, nem tudni, ha vége e vagy nem.

Most már a baràtom mindent tagad, azt is amit bevallott.

Most már semmi sem volt.

Engem mindig bevállalt, ezt ö akarta, hogy hadd tudja mindenki a kapcsolatot, gondolom azért is mert azt a nöt ez nem zavarta, nem érdekelte mert úgyis találkoznak amikor akarnak.

Amikor a barátom elmegy orthonról rögtön arra gondolok , hogy a nönél van pedig nem vagyok féltékeny tipus és azt gondolom, hogy igy nem érdemes ezt a kapcsolatot tovább folytatni, ha nincs bizalom.

Szégyellem is elövenni, igaz, beszámol magától minden idejéröl, mert már sejti, hogy mire gondolok.

Nem jó igy. Szakitsak? Ti hogy látjátok?

Amúgy a kapcsolat jó



2021. márc. 16. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mármint akkor volt ez a viszony, amikor együtt voltatok? Ha nem, akkor miért tagadja? Ha igen, miért vagy még vele, hogy tudnál benne bízni?
2021. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Amugy komolyan jó a kapcsolat, ahol a pasi évekig félredug, te meg azt sem hiszed el, amit kérdez?

Kérlek mesélj még, mitől olyan jó az a kapcsolat?

Jol tudtok együtt tv-t nézni?

Beszámol minden idejéről magától, amiről be akar számolni arról beszámol, amiről nem azt meg kihagyja..

Ha nem számítasz ezek után vigasztalja a tudat hogy birkának is kell lennie valakinek, akin lehet röhögni a háta mögött micsoda egy lézer hogy ezek után még nem tudja eldonteni hogy szakítson-e.

Bocs ha kicsit nyers voltam de egy kis önbecsülés vegyél valahol mer ez így gáz nagyon.

A kapcsolat jó, megáll az eszem.

2021. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
* Ha nem szakítasz ezek után vigasztaljon a tudat hogy birkának is kell lennie valakinek, akin lehet röhögni a háta mögött micsoda egy lúzer hogy ezek után még nem tudja eldonteni hogy szakítson-e.
2021. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ja nem dugott félre, elöttem volt , elég friss kapcsolat ez, pár hónapos
2021. márc. 16. 09:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Én ezt nem nevezném jó kapcsolatnak. Őszintén, ezek után hogy tudnál benne bízni? Egy kapcsolat alapja a bizalom, de ahogy olvastam soraidat, ez nálatok (vagy legalábbis a te részedről) egyáltalán nincs meg.


Ezesetben én az javasolnám, hogy szakíts vele. Ez örökké ott fog lebegni kettőtök között, nem fogjátok tudni elfelejteni.

2021. márc. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
De miért nem bízol benne? Van bármi reális okod azt gondolni, hogy a nőbél van?
2021. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha viszont ez még előtted volt, akkor tulajdonképpen nem téged csalt meg, ezáltal nem teljesen értem a problémát.


Ha attól félsz, hogy ezt veled is megcsinálja, akkor viszont nem bízol benne, tehát nincs értelme az egész kapcsolatnak.

2021. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nincs mit elfelejtsek, ez egy új kapcsolat., hanem a múltból tartott beszamolókat. Es azt nem tudom, hogy vége van e , nem e folyik tovább a jelenben, mivelhogy addig is titkos volt
2021. márc. 16. 09:33
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Így már értem a problémát. Ezesetben szerintem érdemes lenne beszélni erről a pároddal, mert ez mégiscsak egy kapcsolat, ahol elvileg megbeszéltek mindent. :)
2021. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes szituáció.


Egyrészt tudok arra tippelni, hogy elege lett a titkos kapcsolatból, és most már szeretne normális kapcsolatban élni - veled. :)


Másrészt ez a rész aggodalomra adhat okot: "Most már a baràtom mindent tagad, azt is amit bevallott. Most már semmi sem volt."

Ha valaki egyszer a szemedbe hazudik, ráadásul ilyen fajsúlyú dologról, az megteszi többször is.

2021. márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!