Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt vagyunk egy éve, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt vagyunk egy éve, de tetszik még régebbi időkből sok éve egy másik srác is. Hogyan lehet ezt jól kezelni?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki első látásra megtetszett, ez 5 éve volt. Nem volt felhőtlen a kapcsolatunk, egy baráti társaságban voltunk régen. Ismerősök szerint (régebben azt mondták), hogy én is tetszettem neki de soha nem kezdeményeztünk a másik felé. Aztán az élet széjjel sodort minket. Nekem közben (mivel kénytelen voltam bele törődni, hogy vele valószínű semmi sem lesz) és elég messze is költöztünk egymástól az idők során, szóval lett egy kapcsolatom. Màr majdnem egy éve együtt vagyunk a barátommal. Neki sosem említettem ezt a srácot. Néha mikor haza látogatok a szüleimhez még mindig találkozunk, szüntelenül vonzalmat érzek iránta. Nagyon szégyellem magam mert ugye van párom de egyszerűen nem birom őt kiverni a fejemből. Régen mindenki azt mondta a hátunk mögött, hogy nagyon össze illenenk, még személyiségileg is így érzem. Azt, hogy ő konkrétan mit gondol rólam azt nem tudom. De kicsit a mai napig izzik köztünk a levegő.

Már 26 éves vagyok, lassan szeretnék családot alapítani, viszont fogalmam nincs mit tegyek. Nem szeretném se átverni se megbántani a párom. Nagyon szeretem őt, minden rendben van vele. Nem olyan amilyet elképzeltem magam mellé (mint pl a másik srác) viszont szeretjünk egymást. De 5 éve csak ő jár a fejemben minden héten eszembe jut milyen lenne vele lenni.

Mit tegyek? 😥



2021. márc. 17. 04:05
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Próbáld felkeresni, s beszélj vele.

Párodnak nem kell tudni.

De ha ő azt mondja nem akkor párod melletted van.

Ha igen, akkor párodnak mond meg nem megy, s pröbáld meg vele.

2021. márc. 17. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem a vonzalom a gond, mert erről nem tehet az ember, hanem hogy nem kezdtél vele semmit. 5 év eltelt és még mindig találkozgattok, ahelyett hogy lezártad volna és többé nem látnád, azaz tudatosan tettél volna azért, hogy továbblépj. Magyarul abszolút nem akartál te ezen az egészen átlendülni, csak nem láttad esélyét hogy lesz valami, ezért maradt a klasszikus "ha nincs ló, jó a szamár is" verzió, aki a jelenlegi párod.


Továbbra is a másik srácról ábrándozol, vele akarsz lenni. Együtt se voltatok, de álompasinak állítod be, közben lehet egy hétnél tovább se bírtátok volna. Saját magad zártad egy időkapszulába és egy szivárványos ködbe, még mindig azon az 5 évvel ezelőtti helyzeten rágódva, hogy mi lett volna ha.


A pasidat már akkor átverted és megbántottad, amikor összejöttetek, mivel erős kötődésed van más felé. Ezen felül megpróbáltad átverni magadat is, csak 5 évvel később látható az eredménye. Utólag már mindegy azon rágódni, hogy ne okozz fájdalmat, mikor az összejövetel pillanatától azt teszed.


Ezt az egészet le kellene tisztázni magadban és egy óriási önismereti úton elindulni, ami kimaradt évek óta, nem törődve az elbaltázott döntések sokaságával. Mindenki hibázik, semmi gond nincs ezzel, de mikor a fogaskerékbe belekerül más is, már nem csak rólad szól a történet és más is sérülni fog. Attól hogy családot szeretnél, még nem lesz jó kapcsolatod, gyerekkel majd csodálatos lesz megbánva az egész életedet sírni és idővel hányingerrel nézegetni azt, amibe beleragadtál.

2021. márc. 17. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

na ezért tartok én a nőktől általánosan, mint férfi, tudom, nálunk is van ilyen. sosem lehet tudni mikor bukkan fel egy ex, egy plátói, egy akármi aztán 1 évetek kuka emiatt és az a vicc, hogy bármennyi, 10-20 éves kapcsolatból is egy csettintésre lépnek ki a nők egy hirtelen inger miatt, aztán meg persze sír a szájuk ha nincsenek visszafogadva.

igen, férfiak is ugyanezt megcsinálják, vannak ilyenek.

akivel őszinte kapcsolatot lehet kialakitani az tényleg ufó kategória.

jobban járna a srác ha elmondanád neki, aztán dobjon ki vagy mittudomén, de ezt ne folytatsd vele igy, hogy nem tud erről.

2021. márc. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Un. tartás, ami ehhez szükséges. Döntöttél, nem a másik mellett. Tessék erősnek lenni. De lehet ezt lazábban is kezelni: láttam már olyat, hogy mindkét jelölttel jó időket töltött a dönteni tudó. Különben az ilyen kétségek mindig amiatt vannak, mert a kapcsolatban problémák vannak.
2021. márc. 17. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Talan, ha mar kapcsolatban vagy, tartsd is valamire a masikat es legy oszinte.


+1 a #3-asnak. Ez annyira tipikusan noi dolog.

2021. márc. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem randizgass vele, ha jól működik, akkor dobd ki a jelenlegit. Sok sikert.
2021. márc. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Legyél szerelmes mindkettőbe. Legyél poliamór. Lényeg az élvezet.
2021. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A jelenlegit mindenképp el kéne engedni, nehogy gyereket vállalj vele ennek a tetejébe.
2021. márc. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!