Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom teljesen máshogy viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom teljesen máshogy viselkedik amikor ketten vagyunk, illetve amikor a családjánál vagyunk. Az utóbbi viselkedése nagyon nem tetszik, másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
Amikor a családjánál vagyunk engem teljesen mellőz, nem foglalkozik vele egyáltalán, hogy én vendég vagyok ott, nem otthon vagyok. Nagyon sokszor egyedül hagy és egyedül ott nem igazán tudok mit csinálni, plusz a testvére nekem nem igazán szimpatikus, és amikor náluk vagyunk, teljesen olyan lesz mint ő: pökhendi bunkó, vele elszórakozik, én meg mintha ott sem lennék. Nem tudom mit csináljak, mert egyébként meg nagyon jól kijövünk egymással amikor ketten vagyunk, vagy csak simán nem a családjával..
2018. febr. 17. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek mész oda egyáltalán ? Gondolom nem kötelező.Menjen egyedül,és élje ki magát otthon.
2018. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Ezt mindenképp beszéld meg vele.

Nálunk ugyanez a helyzet, csak haverokkal. Néha az az érzésem, mintha a haverjai előtt csak barátok lennénk, nem egy pár. Kettesben minden oké.

Én is elkezdtem vele beszélni erről, tedd te is ezt. Mást nem igazán tudsz szerintem. :/

Én egyébként arra gondolok, hogy a családja előtt feszeng talán, ezért ilyen. Ezt ki kéne puhatolnod neked is.

2018. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ilyen.

Beszélgettünk a dologról, ő is elismerte, de sok változás nincsen. Egyszerűen baromi feszültté válik, mikor otthon van, valószínűleg a családja miatt - a tesója megbízhatatlan, anyuka ráterhel minden családi problémát, én ezeknek tudom be. Nálunk az a megoldás, hogy viszonylag ritkán megyünk hozzájuk, az is megesik, hogy nem tartok vele. Illetve folyamatosan figyelmeztetem, hogy mennyire kifordult magából. Meglátjuk, hosszú távon ér-e valamit. :)

Az egyedülhagyósdi meg szerintem megszokás kérdése. Nálunk az ex rá volt cuppanva anyósra, szóval teljesen jól elvolt, ha magára lett hagyva, eleinte velem is ezt csinálta (volna). Viszont mi már együtt vagyunk egy ideje, jó párszor elmagyaráztam, hogy én nem ilyen vagyok, zavar, nem tudok mit kezdeni magammal, azóta erre jobban odafigyel. :)

2018. febr. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen sajnos.. párom egy elég intelligens, jó humorú pasi, a családja értelmi szintje viszont egy hintalóéval vetekszik. Tényleg nagyon de nagyon buták. Azt sem ertem, a párom hogy tudott abban a családban úgy felnőni, hogy közben ő baromira nem ilyen. Mikor náluk vagyunk, párom percről percre válik egyre agyatlanabbá, és olyan lesz, hogy kb ra se ismerek. Nálunk is előfordult, hogy a tesójával félre vonultak beszélgetni egy szobába, engem meg kint hagytak a konyhában mintha ott se lennék. Később ezt nyilván szóvá tettem és meg is értette, hogy rosszul esett és őszintén sajnálta az esetet, de megis akárhányszor a családja képbe kerül, neki mintha deaktiválódnának az agysejtjei. Nagyon utálom ezt, a konfliktusaink 90%-a nyolc év alatt ebből adódott. Már csak azért is, mert már van egy harom éves kislányunk, akinek csodás apukája, komolyan egy rossz szavam nem lehet, de ha a családja itt van vagy mi nálunk, akkor a lányunkat is folyton megbantja azzal, hogy fikarcnyit sem figyel rá, miközben ugye itthon ő a mindene. Már igyekszem úgy alakítani, hogy a lehető legkevesebbet érintkezzünk a famíliával. Nyilván őt eszembe nem jut “tiltani” a saját családjától, de megkértem szépen, hogy értse meg, nekem minden alkalom borzalmas, és most már a gyereknek is, így ne várja el tőlünk, hogy ehhez asszisztáljunk... Van egy kis lelkiismeret-furdalásom a dolog miatt, de már annyiszor próbáltam mindenféle módon megoldást találni rá teljesen reménytelenül, hogy már nincs több ötletem.
2018. febr. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt exnél, hát kb. hat hónapig brtam, aztán kuka.
2018. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!