Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretheted tiszta szerelemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretheted tiszta szerelemmel úgy a másikat, hogy nem akarsz tőle gyereket? És a másik fél meg nagyon szeretne?

Figyelt kérdés

2021. márc. 18. 15:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
A kettőnek nincs köze egymáshoz.
2021. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretnék gyereket és senkit nem szerettem még úgy, mint a páromat. A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2021. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretheted, én is így szeretem őt, szerelemmel. Nem akarok gyereket, mert már 40 éves vagyok, idősnek érzem magam a gyerekvállaláshoz nőként. De ez nem jelenti azt, hogy tőle nem akarok, csak egyszerűen már nem vágyom anyaságra. Ő 44 éves, előző házasságából van már egy gyereke, de tőlem is nagyon szeretne egy közös "szerelemgyereket". Megérti az én álláspontomat, és tudja, hogy anyagilag se nagyon tudnánk bevállalni, nem is erőlteti, de tudom, hogy nagyon szeretné.
2021. márc. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2021. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mélyen szerelmes vagyok, de ettől függetlenül irritálnak a gyerekek. De amúgy, azt hiszem, átlátom a logikádat, Kérdező: valószínűleg úgy gondolod, hogy egy stabil és őszinte érzelmeken alapuló kapcsolatban(?) hamarabb jut az ember eszébe a gének közös örökítése, mint bármilyen másik esetben. Nem butaság, biztosan akadnak esetek, ahol emiatt jut eszébe valakinek a gyerekvállalás, de amúgy egyáltalán nem törvényszerű. Aki utálja a gyerekeket, azt az élete szerelmével közös gyerek gondolata sem fogja felvillanyozni.
2021. márc. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm mindenkinek!
2021. márc. 18. 16:25
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet/szerelem fokmérője nem az, hogy akarok-e az illetőtől gyereket.
2021. márc. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy az egyik nem szeretne, a másik igen. Azt a kapcsolatot ott rögtön be kell fejezni, mert valamelyik fél biztosan sérül, ez nem kompromisszumképes helyzet.
2021. márc. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%

Igen, szerethetitek egymást

Viszont nincs értelme a kapcsolatnak

2021. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Ha két különnemű ember közül az egyik szeretne gyereket, de a másik nem, attól még (eleinte) nagyon szerethetik egymást, de rövidesen szakítanak. Ez olyan biztos, mint kétszer kettő négy.
2021. márc. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!