Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az egy párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az egy párkapcsolatban, hogy míg az egyik fél úgy érzi, hogy elhidegültek/eltávolodtak egymástól a párjával, addig a másik fél úgy érzi, hogy jól megvannak, és nincsen semmi gond közöttük?

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 23:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egyfelől a kommunikáció hiánya, másfelől a rossz kommunikáció az oka. Pl. Valaki vitatkozik, hogy xy dolog nem tetszik neki, majd már nem vitatkozik, mert nincs értelme, a másik meg úgy érzi, hogy végre jól megvannak, mert nem vitatkoznak...
2021. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember nagyon durván figyelmetlen. Tényleg.
2021. febr. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Érzelmi intelligencia különbség. Ami athidalhatatlan. Szakítás szinte 100% biztos. Előbb, vagy utóbb, de biztosan ez a vége.
2021. febr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem privizek kérdező. Az, h az egyik fél tudja, nem elég, és nem negbeszélhető. Nem figja érteni. Ismétlem: érzelmi intelligencia. Ez vagy van, vagy nincs. Bár fejleszthető ill. fejlődik életünk során, de mindenki azzal főz, ami van. Nos, ő úgy főz, h nem látja, h odakozmált. Se orra, se szeme nincs, h meglássa. Elmesélheted neki, h néha odakozmál az étel, de nem fogja érteni. Innentől szélmalomharc. Egy vaknak nem tudsz szemet adni...

Próbáld meg. Halottnak a csók kb.

2021. febr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a másik fél annyira szerelmes hogy ha érzékeli is hogy valami nem oké, nem akarja látni azt.
2021. febr. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Egy találó idézet: lepereg róla, mint fagyott nyúl tetemről a sörét.

Hát kb, csak lelki értelemben.

2021. febr. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig ugyanúgy és ugyanazt érzitek. Hol az egyik szerelmes kicsit jobban, hol a másik. Az igényeitek se pont egyformák. Van, akinek pl. elég heti egy szex, ő azt mondja, hogy minden rendben. A másiknak kevés, ő azt mondja eltávoldtatok, azért nem kívánjátok egymást.

Tipikus, mikor tényleg csak az egyiknek jó. Mint amikor a nő csinál otthon mindent. Ő azt fogja mondani, hogy boldogtalan és fáradt. A férjének így pont jó, ő elégedett.

2021. febr. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Az elhidegulo fél nem mondja el nemes egyszeruen
2021. febr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egyiknek az is elég ami van köztük. Nem érez hiányt.
2021. febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

Mi külön váltunk a férjemtől. Rengetegszer mondtam, hogy mi a bajom. Min kellene változtatni. Sose hallotta meg. Sose hitte el, es soha nem gondolta, hogy ebből a nemtörődömségből ekkora baj lehet.

Biztosnak érezte a kapcsolatunkat, mert nem sipákoltam egész nap, nem hisztiztem. Csak meg akartam beszélni normálisan.

Utólag azzal hibáztatott, hogy miért nem veszekedtem vele. Mi vagyok én?!

Utána lecsendesedett és elmondta, hogy tudta ő hogy mire van igényem, csak túl fáradt volt időt szánni arra, hogy megbeszéljük, kibogozzuk a dolgokat. De azt sosem gondolta volna, hogy ezek miatt elhagyom. De így lett. Ő jól érezte magát a kapcsolatban, mert valószínű nem kiabáltam elég "hangosan". Nem zsaroltam, nem fenyegettem. 15 év alatt egyszer mondtam, hogy elhagyom. Mielőtt elköltöztem fél évvel. Akkor fogadkozott, hogy megbeszéljük, rendbe hozzuk. Aztán megint minden más élvezett elsőbbséget.

Mostmár tudja mi történt velem, velünk, hogy ide jutottunk.

2021. febr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!