Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudjuk felhívni a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudjuk felhívni a másik fél figyelmét arra, hogy most igenis beszélnünk kell?

Figyelt kérdés

Tehát. Holnap szembe kell nézzek egy félelmemmel. Már már fóbiàmmal.

A páromnak folyamatosan írogattam ma este, többször invitáltam beszélgetésre, dobtam fel témàkat, hogy oldjam a hangulatom.

A párom viszont erre nem hajlandó. Gyakorlatilag már már leráz, tőmondatokban válaszol, vagy épp látja de nem válaszol, mert inkább ps4-ezni akar.


Nem ez az első ilyen szituáció. Sokszor volt már az elmúlt évben ilyen, amikor tényleg szükségem lett volna arra, hogy beszéljünk és ő nem nyitott erre.

Miként érjem el, hogy ilyenkor tényleg ne hanyagoljon?


2020. jún. 22. 22:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jaj lemaradt. Nem kamasz szerelem ez, jócskán 20 fölött vagyunk, és másfél éve járunk. De még külön élünk.
2020. jún. 22. 22:27
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyél felnőtt, ha már párkapcsolatban vagy. Ne celozgass, ha nem állj elé és mond a szemébe h beszélned kell vele ennyi.
2020. jún. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeres a lerázás?

Amikor leráz, akkor aznap már beszéltetek, írtatok?

2020. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Felnőtt vagyok és igenis azt mondom neki, hogy most akarom, ha beszélnénk. De ez nem valósul meg.


Ha le próbál rázni én tovább írogatok. Reménykedek, hogy majd válaszol és segít.

2020. jún. 22. 22:41
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Ha felnőtt létére nem áll melléd és nem segít ilyen helyzetben, pedig tudja hogy szükséged lenne rá, nem biztos hogy egészséges vele maradni. Másfél év, az mondhatni még az eleje, és már most nem tudjátok megbeszélni, később sem fog könnyebben menni.
2020. jún. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Úgy értettem h személyesen állj elé. Ne irogass, mint egy tini. Ha meg nem megy, akkor minek vagy vele? Élvezed h szetszedi a lelked? Mazochista vagy?
2020. jún. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk miért nem hívod fel?
2020. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

"Ha le próbál rázni én tovább írogatok. Reménykedek, hogy majd válaszol és segít."


Rossz stratégia!

Túlterheléses támadást indítani felesleges és kontraproduktív.

Ha éppen dolgozok és percentként ír a barátnőm nem halaszthatatlan dolgokról, akkor lenémítom. Tudja, hogy mással foglalkozom, mégis zavar.

Ha tényleg fontos lenne, akkor felhívna.

2020. jún. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Közöld vele, hogy másnap mi vár rád és emiatt félsz, szorongsz, ideges vagy, amin sokat segítene, ha tudnál vele beszélni, szükséged van egy kis lelki támogatásra. Ha ezután leráz úgy, hogy nincs halaszthatatlan dolga, akkor egyszerűen nem vagy fontos számára.
2020. jún. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
54%

Az a baj,hogy vannak olyan nők/pasik (inkább ez utóbbi) akik nem akarnak kommunikálni. Semmiről. De a problémákról főleg.

A párom konfliktuskerülő ami magával hozza azt,hogy ami kellemetlen/sérelem arról nem beszélünk.Borzasztó rossz tulajdonság. Nagy csevegős,de amikor tényleges problémát kell megbeszélnünk egyszerűen lezár, megnémul.Hozzáteszem: 13 éve vagyunk együtt és ez nem változik. Lassan rámegy a kapcsolatunk arra,hogy nem tudunk kommunikálni.

Egy jó kapcsolat alapja ez. Ha nem működik sajnos nem lehet abban reménykedni,hogy majd változik. Aki ilyen, ilyen.

Minden verziót próbáltam, de mondom, mondom, és csend. Vagy ha nagyon kierőszakolom még magát sajnálja, olyan "énvétkem" alapon.

2020. jún. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!