Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan erzem azt, hogy kicsit jobban is beszallhatna anyagilag a ‘kozosbe’? Vagy ertekelhetne, hogy mondig en latom ot vendegul?

Figyelt kérdés

van egy srac, akivel mar egy ideje talalkozgatunk. hetkoznap mindketten elfoglaltak vagyunk, altalaban a hetvegeket tolti itt nalam, 2-3 napot egybefuggoen.


ilyenkor ertelemszeruen az en dolgaimat hasznaljuk, mindenfele tisztalkodasi szerek, wc papir, akarmi, en fozok neki reggel kavet, adok melle valami kekszet, mindig van nalam valami bor vagy udito stb., tehat vendegul latom rendesen.

az etkezeseket altalaban felesben oldjuk meg, egyszer o fizet, egyszer en, neha szokott hozni valami ragcsat, csokit, alkoholt, de ennyi, nalam ezek alapbol is mindig vannak, es mindenbol a jo minosegut, dragabbat szoktam venni. ha megjegyzi, hogy valamit szeret, en mindig megveszem neki ‘meglepinek’.


szoval nem akarok anyagias lenni, de kicsit ugy erzem, tobbel is beleszallhatna a kozosbe, ha mar heti szinten napokat itt van nalam, mosok, takaritok, mosogatok, rendet rakok utana stb. nem ugy ertem persze, hogy fizesse ki a wc papairt, hanem mondjuk neha meghivhatna meg pluszban erre-arra, azon kivul, hogy felezzuk a kajat, vagy hozhatna valami apro ajandekot, meglepetest.



egyebkent jol kojovunk, nem sok konfliktus van koztunk, de nekem ez kicsit fura, olyan lehuzosnak erzem, hogy mindig mindenbol en teszek bele tobbet a dolgokba. de tul anyagias sem akarok lenni, de jol esne neha egy kis plusz, nem feletetlen a penz miatt, hanem a gesztus, hogy ertekeli, hogy en vendegul latom mindig.


(jelenleg o a szuleivel el atmenetileg, az nem opcio, hogy hozza menjek.)


2021. márc. 19. 11:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Kérdés hogy mióta vagytok együtt. Mert ha egy két hónapja akkor én garasoskodasnak érzem a részedről. Ha 5-6 akkor már jogos.
2021. márc. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
tobb, mint 5-6.
2021. márc. 19. 11:58
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanebben a szituban vagyunk. Rengetegszer fizetem én a kaját, rendelek mire ideér stb. Sütök főzök neki néha. Soha nem kértem egy fillért sem, ez a szeretetről/szerelemről szól, nem pénzről.
2021. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Suttyó a srác, vagy csak nagyon figyelmetlen, nekem ezek nem jönnek be.


Azt teljesen megértem, hogy nálatok vagytok, mivel ő nem tud meghívni (lányként én is szívesen megvendégelném a páromat), de ezt valahogy viszonoznia kéne, szerintem ez alap.

2021. márc. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%

Nálunk fordítva volt. Páromnak volt háza, egyedül élt. Én a szüleimmel.

Sokat voltam nála. Ilyenkor ő rendelt kaját, nem fele-fele, csak ő. Együtt mentünk ilyenkor boltba, ott is mindig ő fizetett. Hasznaltam a wc papírját, tusfürdőjét, fogkrémét, stb...

Ha mentem, vitten nasit, ennyi.


Kb 4hónapig tartott ez, utána összeköltöztünk. Ott alakult ki a ki mit fizet dolog. Ő intezte a rezsit, en a kaját. Kb ugyan annyira jöttünk ki.

Ma már a férjem, totál közös a kassza.


28L

2021. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%
El van Nálad hétvégente,eszek-iszik,szexel,nem komoly dolog ez az ő részéről.
2021. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés megválaszolàsához azt kéne tudni, hogy neked ez mennyire megterhelő anyagilag. Ha meglátszik a költségvetéseden, akkor nem garasoskodó, ha felveted. Ha nem látszik meg, akkor nyilván az.
2021. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

annyit hozzatennek, egyikunk reszerol sem tul komoly a kapcsolat, valoban. jol elvagyunk, a szex szuper, de nem vagyunk szerelmesek, ezzel egyikunknek sincs problemaja, mint irtam, nincs koztunk konfliktus.


nem erzem anyagilag megterhelonek, inkabb csak az elv zavar, hogy o ezt termeszetesnek veszi, hogy akkor nalam van es mindenben ki van szolgalva es meg egy apro ajandekkal, plusz meghivassal se viszonozza. pedig tudja, miket szeretek, igazan nem lenne tul nehez meglepnie, kedveskednie egy kicsit. attol meg, hogy nem komoly kapcsolat, lehet a masiknak kedveskedni aprosagokkal.

2021. márc. 19. 12:24
 9/21 anonim ***** válasza:

Így már mindjárt más a felállás... akkor csak dugópartner, semmi több...

Akkor mit vársz? Romantikát, szivecskéket meg gyertyafényt?!

Így totál megértem, hogy neki csak ennyi...

2021. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mit kell mosnod? Miért nem viszi haza?v
2021. márc. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!