Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan erzem azt, hogy kicsit jobban is beszallhatna anyagilag a ‘kozosbe’? Vagy ertekelhetne, hogy mondig en latom ot vendegul?

Figyelt kérdés

van egy srac, akivel mar egy ideje talalkozgatunk. hetkoznap mindketten elfoglaltak vagyunk, altalaban a hetvegeket tolti itt nalam, 2-3 napot egybefuggoen.


ilyenkor ertelemszeruen az en dolgaimat hasznaljuk, mindenfele tisztalkodasi szerek, wc papir, akarmi, en fozok neki reggel kavet, adok melle valami kekszet, mindig van nalam valami bor vagy udito stb., tehat vendegul latom rendesen.

az etkezeseket altalaban felesben oldjuk meg, egyszer o fizet, egyszer en, neha szokott hozni valami ragcsat, csokit, alkoholt, de ennyi, nalam ezek alapbol is mindig vannak, es mindenbol a jo minosegut, dragabbat szoktam venni. ha megjegyzi, hogy valamit szeret, en mindig megveszem neki ‘meglepinek’.


szoval nem akarok anyagias lenni, de kicsit ugy erzem, tobbel is beleszallhatna a kozosbe, ha mar heti szinten napokat itt van nalam, mosok, takaritok, mosogatok, rendet rakok utana stb. nem ugy ertem persze, hogy fizesse ki a wc papairt, hanem mondjuk neha meghivhatna meg pluszban erre-arra, azon kivul, hogy felezzuk a kajat, vagy hozhatna valami apro ajandekot, meglepetest.



egyebkent jol kojovunk, nem sok konfliktus van koztunk, de nekem ez kicsit fura, olyan lehuzosnak erzem, hogy mindig mindenbol en teszek bele tobbet a dolgokba. de tul anyagias sem akarok lenni, de jol esne neha egy kis plusz, nem feletetlen a penz miatt, hanem a gesztus, hogy ertekeli, hogy en vendegul latom mindig.


(jelenleg o a szuleivel el atmenetileg, az nem opcio, hogy hozza menjek.)


2021. márc. 19. 11:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nekem pl ezek a dolgok eszembe se jutnának hogy az én tusfőrdőmet meg fogkrémetet használja.

Annyira nem összeg vagy mennyiség.

2021. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

11!

Ugyan úgy, ahogy a wc papir sem 😅

Csak nem 💩-ni jár oda napi 6x... 🤣

2021. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%
De ha csak szex akkor minek nasival meg uditovel meg minden szarral várni?
2021. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

13

Hát ki hogy, de egy üdítőt vagy egy szendvicset a festőnek vagy a kőművesnek is adok.

Nem még annak akivel szexelek.

2021. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

nem csak szex van, csak nem eletreszolo komoly kapcsolat valoszinuleg. sok kozos programot csinalunk, nem csak dugunk. es szerintem egy haversagnal, vagy kollegalis viszonynal vagy akarminel elvarhato lenne, hogy ha valaki heti tobb mapot vendegul lat, akkor valahogy ertekeljem a gesztust magat.

nyilvan nem csokor voros rozsat varok tole, vagy azt, hogy hozzon kulon fogkremet maganak, hanem mondjuk egyszer-egyszer mondthatna azt, hogy hagyd csak, ne felezzuk a kajat, majd enmeghivlak. van ilyen is, de mint irtam, utan en hivom meg, szoval ez ilyen 1-1.


de orulok, hogy itt mindenki ekkora onzetlen, szerelmes szent, hogy ha heti tobb napot nala log valaki, akkor meg sem fordul a fejeben, hogy nem annyira korrektek az aranyok:D

2021. márc. 19. 14:12
 16/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem hinném, hogy mindenki a hülye, és csaj te látod jól....
2021. márc. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
28%
A barátod anyukánál lakik otthon, fel sem merül benne, hogy ezek a dolgok nem maguktól teremtődnek, neki ezek csak vannak. Te önállő, felnőtt vagy, a párod meg anyuci kicsi fia.
2021. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%
#14 de a kőműves nem jár oda hónapokig minden hétvégén. Tudod ki torne magát egy ingyen elő dugó pajtiert
2021. márc. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen egy idióta kérdést ... már bocs.

Igen, garasoskodó vagy, a legrosszabb fajta.

2021. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
66%

Gondolom okkal lakik anyukánál, neki felteszem anyagilag megterhelőbb lenne közös kaját fizetni és hasonlók.

Ettől függetlenül szerintem is illenék valamennyi rezsit fizetnie, vagy minimum felajánlani. Nem voltam még ilyen szituban, de nálam alap lenne, hogy ha a pasinál vagyok heti 2-3 napot, felajánlom hogy beszállok a költségekbe, max visszautasítja.

Azt mondjuk nem értem hogy miért vagy együtt vele, ha fél év után semmit sem éreztek egymás iránt, de ehhez nincs közöm.

2021. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!