Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hidegültem el hirtelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hidegültem el hirtelen?

Figyelt kérdés

43 éves elvált nő vagyok. Még az exférjemmel éltem, de már fontolgattuk a válást, mikor megismertem a kedvesem, 2 éve. Ő csak 31 éves. Elváltam, elköltöztem, új munkám lett. Boldog voltam, azt éreztem, helyére került az életem. A kedvesemről azt éreztem, hogy soha így nem szerettem senkit. Boldogság volt vele minden perc. Amit nyújtott, az az volt, amire mindig vágytam, úgy szeretett, hogy mellette NŐ voltam. Végre, 43 évesen.

Ő közben munka nélkül maradt, szóval ideje, mint a tenger, és folyton együtt vagyunk. Ami nekem sok, szinte egyik napról a másikra kezdtem ezt érezni. Észre vettem, várom, mikor megy haza, mert 5 percre nem tudok egyedül lenni. És ahogy ez az érzés előjött, mintha kiábrándultam volna belőle teljesen. Lehullt a rózsaszín szemüveg? Sosem szerettem igazán? Vagy ez menthető még? Azt gondolom, ha hajlandó lenne munkát keresni, és így nem lógnánk egymáson folyton, úgy jó lenne. Meg akkor ismét fel tudnék nézni rá, mert így lelomboz, hogy nem is akar mozdulni. Engem kiábrándít, hogy egy fiatal férfi a nap nagy részében fekszik. Mégsem ő nekem az igazi, vagy egyszerűen bennem van kevés tolerancia?


2021. márc. 19. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez lehet a probléma, hogy nem ezt szoktad meg.

Ez még változhat.


Az inkább problémás hogy nem akár dolgozni.

2021. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Annyi, hogy neked több énidő kell szerintem.

Mi együtt élünk, munka, egyetem online. Imádon szeretem, de amikor külön időt töltünk, érzem ahogy megkönnyebbülök, feltöltődöm. És így a közös idők is jobbak.

Ő nagyon ragaszkodó, de már ő is érzi hogy feltöltődik a külön töltött én időtől.

És ennek a mértéke változó, hogy ki mennyit igényel.

2021. márc. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha fickó lennél, már meg lenne mondva, hogy ha becserkésztél egy feszes, fiatal husit, akkor viseld el a helyzetet és ne problémázz!. Ha kellett a majom, legyen pénzed banánra is! :D
2021. márc. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!