Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzelmek kimondása egy friss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmek kimondása egy friss kapcsolatban, de mikor?

Figyelt kérdés

Én 22 vagyok (L), ő 26. 5 hónapja ismerjük egymást, de sokáig csak találkozgattunk. A tulajdonképpeni kapcsolat az csak úgy egy hónapja tart. Ám sok minden nem lett másabb, az első hónapokhoz képest. Úgy értem, kb. ugyanannyit találkozunk, mindig, ha tudunk. De persze most már gyakrabban is beszélünk a talik közt, és több időt vagyunk együtt egy huzamban.


Ő még az érzéseiről nem beszélt kimondva soha. Annyit csak, hogy velem jól érzi magát, és hogy egyértelműen nem barátságot akar. De mást konkrétan nem mondott.


Szerintetek ezek a jelek utalhatnak rá szavak nélkül is, hogy fontos vagyok neki? Eddig valahányszor találkoztunk, ő jött el hozzám, pedig 50 perc az út oda és vissza is. Szinte mindig hoz nekem valami kedves apróságot. Sokszor ír, vagy felhív, sms-t küld, ha tudja, hogy épp egyedül vagyok.


Nekem előtte nem volt még komolyabb kapcsolatom, így nem tudom, ez hogy megy. Én még nem mondtam neki, hogy szeretem, mert korainak érzem, és félek, hogy csak megijeszteném vele. Meg ismerőseim, akik komoly kapcsolatban vannak rég, mondják nekem, hogy a szavak csak szavak, és inkább a tettek számítanak. Sokuk szerint nem az a fontos, mit mond valaki, hanem a tettei.

Szerintetek?


2010. aug. 19. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor kell mondani, amikor úgy is érzi az ember.

Nem szeretem ha üres szavakkal dobálóznak.

Meg egy tett többet ér ezer szónál. :)

2010. aug. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért felesleges nem kimondani valamit, mert mások azt mutatják. Mindig az a legegészségesebb, ha az ember nyíltan kifejezi az érzelmeit a számára fontos embereknek.
2010. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"mutatják" helyett "javasolják/mondják"-ot akartam írni, csak nekem még túl reggel van :)
2010. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi a párommal kb. egy hónapig ismerkedtünk, és miután először találkoztunk is, és összejöttünk, rá két napra mindkettőnk mondta, hogy szereti a másikat. Bár persze érezhető volt, de jó biztosan tudni :) Azóta együtt vagyunk már több, mint két éve.


Viszont annyit még elmondanék, hogy én a sok pofáraesés után megfogadtam, hogy mégegyszer nem mondom ki elsőnek azt, hogy szeretlek. Utalgattam rá, aztán amikor mondta, azután mondtam én is.

2010. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!