Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom gusztustalan tetovál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom gusztustalan tetoválásokat akar,mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Előre leszögezem,hogy nem vagyok teljesen tetkóellenes,és tudom,hogy mindenki azt csinál a testével,amit akar.Vannak tetoválások,amik nekem is tetszenek,sőt,tervezek magamra varratni egy kis mintát a jövőben,azon se botránkoztam meg,mikor a barátom először mondta,hogy tetkót akar.Aztán megmutatta,hogy milyen mintákat tervez...A gyomrom felfordul tőlük:( Az egyik egy nagy,szőrtelen macskát ábrázol három fejjel,vörös szemekkel és egy pentagrammával,a második pedig egy meztelen,női angyalt kéjes fejjel,megkötözve.Őszintén,ha páromat ilyen képek borítanák,hozzá se bírnék érni,rettentően viszolygok ezektől a sátánista,groteszk rajzoktól,pláne,hogy keresztény vagyok.Ő egyébként ateista,nem is szimpatizál a sátánizmussal,csak "menőnek" tartja az ilyen képeket.Megkérdeztem,hogy ezzel mégis mit akar közvetíteni magáról,és miért akar olyan szimbólumokat hordani,amikben nem hisz,de annyival lezárta a dolgot,hogy neki tetszik,és kész.Egyébként minden más tökéletes köztünk,a tetkókért biztos nem hagynám el,de nem tudom,mihez kezdjek.Nem akarok undorral nézni a testére:(

2021. márc. 21. 23:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Visszatért a tetkógyűlölő arc egy jól burkolt tetkós kérdéssel...
2021. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Írj rám privátban,ha gondolod,nem vagyok a "tetkógyűlölő" arc.
2021. márc. 21. 23:22
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Majd felvesz egy pólót, ha dgtok.
2021. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Éljen a romantika.Komoly válaszokat kaphatnék esetleg?
2021. márc. 21. 23:39
 5/16 anonim ***** válasza:
8%

Mivel csaj vagy, az lesz majd a válasz, hogy mekkora gyökér a srác, hogy nem törődik veled eléggé és keress mást.

Ha srác lennél, az lenne a válasz, hogy mindenki saját maga dönt a testéről és fogadd el.

2021. márc. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
88%
Kérdező: Ezt MINDENKÉPPEN beszéld meg a pároddal. Ilyen esetben muszáj kompromisszumkésznek lennie. Ha szeret, megtisztel annyival hogy figyelembe veszi a kérésedet. Tudatosítsa magában, hogy ezek a minták számodra undorítóak, és ennek fényében döntsön.
2021. márc. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
95%
De akkor vállalja azt is, hogy nem fogsz tudni hozzá vonzódni. Ez lemaradt.
2021. márc. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
FoxtrotLidérc,köszi a hasznos válaszért!:)
2021. márc. 22. 00:03
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

"Egyébként minden más tökéletes köztünk."


Ezt gondolom, te sem hiszed el.

Eleve hívő keresztényként egy ateistával rengeteg a súrlódási pont köztetek. Ezzel nem azt mondom, hogy lehetetlen így a hosszú távú kapcsolat, de erős kompromisszumok, sőt megalkuvás kell legalább egyik fél részéről.

2021. márc. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Hat nem tudom, miert lenne a hivo nem hivo surlodasi pont. Hazassagom elso eveiben en minden vasarnap mentem misere, ferjem nem. Semmi surlodas nem volt ebbol. Aztan en megismertem egy masik vallast, ami nagyon megerintett es kozelebb all hozzam. Ez sem gond.Minthogy nekem sem volt soha, hogy o ateista.Visszava tetkokhoz, ezen a legtobb no kiakadna.Mond meg neki is kerdezo amit itt leirtal.
2021. márc. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!