Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért én vagyok a gond hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én vagyok a gond hogy ő telefonozik?

Figyelt kérdés

Most a karantén alatt sokat vagyunk együtt, bár ez előtt is sokat nyomkodta. De tegnap egész nap kB 2órát ha letette. Este már nem bírtam tovább és kérdeztem hogy nem unja e még?- erre azt kérdezte mit csináljak ha te nem akarsz mást csinálni..


Nem csak most hanem korábban is akármit dobtam fel mindig el utasítást kaptam. Pl

Rá férne a mozgás pl hívtam is, semmi.. szinte semmi nem jó mert nincs ideje, vagy munka után kedve van kifogás..


2021. márc. 22. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Unatkozol.
2021. márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan lányt, aki ilyen szituációban volt. Nekem folyton panaszkodott, hogy a pasija lusta, semmit nem akar csinálni, nincs semmi randi ötlete. Aztán ahogy egyre többet mesélt, kiderült, hogy amúgy a srác próbálkozott néha, de amikor mondta, hogy menjenek sétálni, ő fáradt volt, nem volt kedve, az étteremre is huztaa száját, hogy meleg van (nyáron volt), a motorozásra is, mert hogy ez milyen randi már? Soha semmi nem volt jó neki.

Sajnos van ilyen. De ezt meg kellene beszélnetek normálisan, mert addig nem változik semmi. Mondjad neki, hogy akkor javasoljon ő programot.

2021. márc. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem valami kreatív, mondhatom! Kitalálhatna egy jó programot, amikor minőségi időt töltötök együtt! Mondjuk elmehetnétek venni egy szép táskát Neked! :)
2021. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!