Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ha a barátnőtöknek/fe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha a barátnőtöknek/feleségeteknek pénteken lenne a szülinapja, beszerveznétek egész napos programot a hétvégére?

Figyelt kérdés

Olyan programot, amire egyedül mentek el (pl. sportmérkőzés).

Pénteken pedig délutánig dolgoztok.


2021. márc. 23. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan az esemény, ami a szívem vágya és ritkán van rá lehetőség, ÉS megbeszélem a feleségemmel és neki nem gond, nem bánja, ha később pótoljuk be a szülinapját, akkor igen.
2021. márc. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy elfelejtette?
2021. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem felejtette el. Erről beszélünk már mióta.

A szíve vágya és ritkán van rá lehetőség :/

2021. márc. 23. 13:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjen. Pénteken iszunk egy pohár pezsgőt munka után, aztán következő hétvégén bepótoljuk. Inkább elhalasztom egy héttel, minthogy fancsali pofával üljünk és próbáljon úgy tenni, mintha nem csesztem volna el a hétvégéjét.
2021. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igaz!
2021. márc. 23. 13:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1# vagyok, akkor szerintem add meg neki a lehetőséget, és bepótoljátok a szülinapodat amint tudjátok, ha szeretitek egymást, és amúgy minden rendben van, akkor meg tudjátok beszélni :)
2021. márc. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2021. márc. 23. 13:12
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha a férjem emiatt ki akarna hagyni egy ritka lehetőséget, akkor én küldeném el, hogy ne szórakozzon már, menjen. A szülinapot bármelyik napon meg lehet ünnepelni, nem látok ebben problémát. Én is elmennék fordított helyzetben, ha így alakulna és szerencsére mivel normális emberrel élek együtt, ő sem problémázna rajta. Nem szülinapon, de évfordulón léptem már le olyan esemény miatt amit nem lehetett volna áttenni, nem váltunk el :D
2021. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk potn tavaly alakult úgy, hogy péntekre esett a szülinapom. Igaz, Ő csak szombaton reggel indult, a szokásos, éves találkozóra a barátaival. Általában hatan-heten szoktak lenni, egy kivételével mind családapák, flelős munkakörökben, van ahol 3 gyerek, iszonyat nehéz összehozni, hogy egy évben egyszer legyen egy olyan hétvége, amikor mindannyian ráérnek, csak pasik.

Persze aznap még végülis velem vol, de későn ért haza, nagyon kirúgni sem akartunk a hámból, mert másnap korán indult és sokat vezetett az ország másik felébe, így koccintottunk egyet és annyi.

nem okozott gondot, mondjuk mi ebből a szempontból rugalmasak vagyunk, nem ragaszkodunk kőbe vésve az évfordulókhoz, ünnepekhez, mert bár fontosak, ha hétköznapokon is törődik a másikkal az meber és tölt együtt minőségi időt, akkor valahogy elkopik a jelentősége, hsiz nem kell ahhoz neves alkalom, hogy étterembe menjünk, vagy brorozgtava kettesben beszélgessünk, eltöltsünk egy hosszúhétvégét és ajándékozni is random szoktunk, mikor épp látok valamit, amit tudom, hogy szeretne, megveszem, ahogy ő is, alkalmakra meg megbeszéljük és van, hogy előbb/később érkezik, nem szereti sem ő, sem én a meglepetést. persze ezek mi vagyunk, más párok meg másképp működnek.

Normális, kiegyensúlyozott párkapcsolatban az ilyesmiből nem szabadna, hogy gond legyen, hiszen a helyén vannak a prioritások és rugalmasság nélkül tartósan semmi sem működőképes, mondjuk én azon sem volnék képes sosem kiverni a hsiztit, ha elfelejt valami alkalmat, egyrészt, mert nem vízionálom, hogy akkor nem vagyok fontos, mert tudom, hogy igen.

Másrészt meg tényleg nem tartom főben járó bűnnek az ilyesmit, emberek vagyunk mindketten.

normális

2021. márc. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!