Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan akadt ki a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadt ki a párom, hogy az exneje nem akar vele közös 1 napos programot a 2 éves gyerekükkel együtt?

Figyelt kérdés
Nem akarna az exnejétől semmit. Mivel nem viheti el a gyereket egyedül, mert még kicsi, ezért elvitte volna az anyukával együtt. De az exneje nem hajlandó menni. A párom szeretett volna élményt adni a gyerekének. Ez valami bosszú az exnejtől?

2018. ápr. 5. 22:09
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
12%
Teljesen jogosan van kiakadva szerintem. Ha nem láthatja a gyereket a nő nélkül, akkor pláne. De a nőnek biztosítania kéne a válás után kimondott láthatási időket tudtommal - javítson ki valaki, aki jobban tudja, de én így tudom.
2018. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Azt biztosítja 100%-ig, amit kimondtak. Többet nem hajlandó. Ez a program és nap azon felül lenne. 3 éves koráig csak az exnejével együtt láthatja.
2018. ápr. 5. 22:20
 3/34 anonim ***** válasza:
68%
Ilyen kicsi a gyerejk, és a szülők már nincsenek együtt??? Felelős döntés volt a gyerekvállalás, nem mondom. Ilyen ember biztos nem lenne a "párom".
2018. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Szerinte a házassága tévedés volt, de a gyereket mindketten akarták. Engem nem enged a gyerek közelébe se az exneje, így csak képet láttam róla. A programra se mennék.
2018. ápr. 5. 22:26
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlenül az exe, a helyében én sem akarnék közös programozni.

A gyerek élményét házasságon belül kellett volna megoldaniuk...

2018. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

"A gyerek élményét házasságon belül kellett volna megoldaniuk..."


Ugyanezt mondta az exneje is a telefonba.

2018. ápr. 5. 22:32
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen méltatlan kapcsolatba miért mentèl bele? Annyi normálus, problémamentes, gyermektelen férfi van...
2018. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

"Egy ilyen méltatlan kapcsolatba miért mentèl bele?"


A szívünket nem mi irányítjuk. 1 éves sem volt a gyerek, mikor megismerkedtünk. Lehet köpködni, de ez van. Válóok lettem.

2018. ápr. 5. 22:55
 9/34 anonim ***** válasza:
97%

Azért én meghallgatnám a másik oldalt is. Anyukának is teher, hogy a láthatáson kötelező mindig ott lennie (értem az indokot, pici a gyerek, szóval nem ezzel van a probléma, de azért gondolj bele, ha neked minden második hétvégédet kéretlenül betábláznák...), és amikorra apuka a plusz programot szervezte, mi van, ha épp dolga van? Amit tervezett, készült rá? Nem kell nagy dologra gondolni, pont elég az is, ha épp aznap lenne egész nap otthon, és végre lenne ideje elintézni a nagybevásárlást mondjuk. Vagy akármi egyéb.

Egyetlen felnőtt ember sem szereti, ha mások rendelkeznek az idejével, én se repesnék az örömtől, ha valaki kötelezően tervezne be nekem egész napos programot úgy, hogy én mást gondoltam.

Értem, hogy ez kényszerhelyzet a láthatás meghatározása és a gyerek kora miatt, de ettől még nem törvényszerű, hogy anyuka mindent gyűlölködésből csináljon.


Persze nyilván arra is megvan minden oka, hogy utálja apukát meg téged, hiszen válóok lettél. :) Szóval simán lehet bosszú is. És igen, apuka kiakadhat, minden joga megvan rá, de azért gyakoroljatok egy kis empátiát, hátha rá lehet bírni anyukát valahogy, hogy együttműködőbb legyen. Még nagyon jól fog jönni az nektek is, ha idősebb lesz a gyerek - és a párod még akkor is tartani akarja a kapcsolatot.

2018. ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
3 éves koráig nem kapott hétvégére láthatást. Helyette minden hétfőn, szerdán 2 órát és minden pénteken 4 órát. Bár 4-t sosem volt még ott, maximum 3-t, mert elfáradt a gyerek.
2018. ápr. 5. 23:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!