Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy túl játszmáztatok egy kapcsolatot? Vagy a másik fél?

Figyelt kérdés

Velem előfordult, hogy annyira érdekelt egy férfi, hogy egyszerűen tuljatszmaztam az egészet. Vége is lett. Régóta magányos voltam akkor már, lehet ezért is "hülyültem" meg kicsit.


Most meg viszont, mintha egy férfi csinálta volna velem kapcsolatban ezt.


Gondolok itt olyan dolgokra, hogy a másik szándékos féltékennyé tevése. Vagy nem keresni a másikat, hátha attól érdeklődőbb. Vagy kevésbé kimutatni az érzelmeket.

Szóval értitek ilyen gyerekes játszmákra gondolok.


2021. márc. 27. 05:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De nem a játszmák miatt lett vége.

Hanem amikor belefáradtam a játszmákba, onnan indult meg a dolog a lejtőn. Csak addig volt velem, mig játszmáztam.

Folyamat megfeleltségi kenyszerekben élek nem egy pasi mellett(persze nem parhuzamban)es minden addig tart csak mig meg akarok felelni.

mihelyst önmagam leszek és elengedem a görcsöket, onnanstol lépnek.


Jelenleg igy már lemondtam a normális kapcsolatokrol, igy monogám, de laza kapcsolatban vagyok ahol meg pont az a lényeg hogy adjam magam egyszeruen, es ne szórakozzak. Es nem kell vergodni olyanokkal hogy most nem irok vissza, meg visszafogjam magam ha hianyzik hanem nyugodtan irhatom mondhatom mert már azonnal jönnek is kocsival es megkapom.


Ő is csak ugy akarna barátnőnek hogy elvárásokat támaszt. De én már nem akarok megfelelni. Inkabb nem leszek bnő.

2021. márc. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*szoval en ugy értve játszmáztam tul a dolgokat hogy magamat csináltam ki vele, belefaradtam.
2021. márc. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja es mindemelletg hogy en jatszmákkal kapok meg valakit es elérek olyanokat izzadva hogy szerekmet vall tel szamot ad randira hiv stb, igazábol az tette be a kaput amikor detto ugyanennek a sracnak akinek tartása van, stb, egy más csaj egy csettintesre megkapja ezeket izzadas nelkul.

Na itt fejeztem be az izzadast másokért.

2021. márc. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*Azok a pasik kellenek már akik csettintés nekem. Ennyi.
2021. márc. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak az elején. De az első kapcsolatomnál megtanultam, hogy ettől nem lesz tartósabb, sem boldogabb kapcsolatom. Azóta felhagytam vele és kerülöm azvolyan embereketbis akiket csak így tudnék megközelíteni.


Túl rövid az élet, ahhoz, hogy hülyeségrevpazaroljuk.

2021. márc. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden ember játszmázik, ki többet, ki kevesebbet. A tagadja ezt, hazudik. Ha másért nem is, puszta énvédelemből.

Nálam ennek a szinte max 15-20%. Igyekszem mindig önamagamat adni, és persze ezt keresem a másik félben is. Nálam pont az efféle "színészkedések" miatt is van az, hogy nincs 1-2-3. randin/talin semmi "akció", hanem előbb mélyebben megismerem a másik felet. Ez akár hónapokig eltart, mert nem kívánok zsákba macskát venni, és akik csak játszmáznak, hosszabb távon jobban kiütközik, mert sok esetben azt tapasztaltam, hogy a játszmázók feladják...


Számomra a legfontosabbak egyike a természetesség, megjátszások nélkül, azaz nem fér bele a játszmázás, így a kérdésre a válasz, hogy sosem volt és nem is lesz, mert az ellenkezne alapvető személyiségemmel és céljaimmal, hogy nem alkalmi viszonyt, hanem tartós kapcsolatot keresek.

2021. márc. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Értsétek meg h vagy játszma van vagy emberi kapcsolódás.

Játszma = átbszom a másikat, szórakozok vele, manipulálom, megkeseritem, boldogtalanná teszem, aztán természetesen csodálkozom ha megunja és elhagy.

2021. márc. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!