Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önző lennék? Fiúk, ti megtenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző lennék? Fiúk, ti megtennétek ennyit egy lányért?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kavarok egy sráccal. Vasárnapra már megbeszéltük, hogy elmegyünk az egyik vásorba egy rendezvényre, gondoltam utána sétálunk, megeszünk vmit...stb, szóval hogy egy romantikus estét együtt tölthetünk. A tóparton szerettem volna elmondani neki, mit érzek és hogy a barátnője leszek. Meg unom már, hogy mindig csak egymás szobájában vagyunk, sehova nem megyünk. Azonban közben jött a barátomnak egy focimeccs (nem is játszik komolyan, csak megyei III-as), és lemondta az egész vasárnapot, mert ő focizik. Én erre kiakadtam, hogy nem megyünk el együtt. Jogos volt, vagy felfújom a dolgot? Nagyon megbántott, hogy inkább játszik, minthogy nekem örömet szerezzen.
2010. aug. 20. 00:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem jogos. Én ilyeneket csak akkor mondok le ha dolgoznom kell.( Gondolom neki ez nem a munkája )
2010. aug. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
15%

szerintem meg felfújod már bocsi :S

nyugi biztos ő is beakarja pótolni a dolgot majd elmentek legközelebb :D nem elsz belőle semmi.. amúgy simán elmehetnél megnézni a meccsét is ... :P

2010. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Nincs köztetek semmi még, ha jól értelmeztem, focizni meg nyilván szokott
2010. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

valszeg ha nem focizna, akkor nem jutott volna be a megyei III-re


Szerintem kicsit felfújod, biztos be fogja pótolni. ;)

2010. aug. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell felfújni az ilyen dolgokat. Hidd el nem ez lesz az utolsó ilyen. A férfiak már csak ilyenek. De nem baj, így szeretjük őket.
2010. aug. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%

Hát azért akármilyen szinten játszik, mégis csak egy közösség, nem hagyja cserben a csapatot, ha meccse van, főleg ha szereti is.:)

Szerintem fölösleges ezen fennakadni, majd megmondod neki később.:)

2010. aug. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
15%
Egy focistával kezdtél, ezzel számolni kell. :)
2010. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ez a dolog nem fog összejönni már ugyanígy, hiába akarja pótolni! Én elmegyek egyetemre messzire és szeptembertől csak ritkán járok haza! Ez lett vna az utolsó esténk, amit ilyen szép helyen és környezetben együtt tudunk tölteni.
2010. aug. 20. 00:30
 9/27 anonim ***** válasza:
15%
Akkor minek komolykodni?
2010. aug. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
könyörgöm szeptemberig még va negy hét... amúgyis van még a héten pénetk meg szombat is ha már a jövő hét nemjó
2010. aug. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!