Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány mellett maradnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mellett maradnátok, meg támogatnátok csak, hogy hátha belétek szeret? Megtennétek mindent egy lányért akkor is ha tudnátok, hogy csak a másodikok vagytok?

Figyelt kérdés

A volt barátnőmbe most is nagyon szerelmes vagyok. 2 hónapja szakítottunk, de barátok maradtunk. Neki van barátja. Azt javasolták a barátaim, hogy maradjak állandóan mellette, támogassam és várjam meg amíg szakít a barátjával, és akkor lehet h megint belém szeret.

Én nem tudok, úgy kedveskedni, mindent megadni amire csak vágyik egy lánynak, hogy tudom, hogy én csak a második vagyok.


2009. márc. 10. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt teszed, készülj fel, hogy csak barátként fog rád tekinteni a lány.
2009. márc. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség. Nem véletlenül szakítottatok. Azt meg várhatod, hogy mikor szakítanak, lehet, hogy soha. Ez lenne a legrosszabb megoldás. Inkább felejtsd el, és keress mást.
2009. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod, ha utána egész életedben úgy éreznéd, hogy nem tettél meg mindent - de készülj fel, hogy nem fog sikerülni, és ne húzd el sokáig!!!! Ne válj "mocsárlakóvá"!!!
2009. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

Igen szerintem is maradj mellette, hiszen ez a legjobb amit tehetsz. Szerelmes vagy és szinte sanyargatod magad, de meglesz az esély.


Ha mégsem akkor te elmondhatod, hogy mindent megtettél.


25/f

2009. márc. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem az a legjobb megoldás, ha papucsként viselkedsz neki, így majd azt fogja hinni hogy minden volt pasija majd a lába előtt fog heverni szakítás után.Neked meg apránként darabokra fog hullani a szíved.Tudja hogy még mindig szereted?Mert ha igen és hagyja hogy kiszolgáld stb akkor nem érdemel meg téged, ha pedig úgy tudja,hogy már nem szereted akkor mond meg neki és kíváncsian várjuk a válszt.
2009. márc. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

Dehogynem lesz jó döntés.


Hadd lássa meg ő, hogy semmi értelme magát lealacsonyítani.


25/f

2009. márc. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig legyen önbecsülésed. Ha valaminek vége, akkor vége, sajnos ez így van. Te magad is írtad, hogy nem vagy képes másodiknak lenni, nem is kell. Ha mellette vagy és mindenben támogatod, akkor nem pasiként, hanem barátként fog rád nézni, hidd el, tapasztalatból beszélek. 24/F
2009. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!