Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtennétek a barátnőtöknek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtennétek a barátnőtöknek? Akkor is, ha ki nem állhatjátok? : D Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Szóval 23 éves vagyok. A barátnőm 20, már majdnem 5 éve vagyunk együtt. Teljesen jó a kapcsolatunk, igazán szerintem még veszekedni sem veszekedtünk soha, amit tudtam, és át tudtam lendülni felette, azt megtettem neki. Most nem szexuális értelemben:D, hanem el tudott hurcolni ide-oda. Állatkertbe, pedig nem akartam menni, vidámparkba, színházba stb, olyan helyekre is, ahova nem gondoltam hogy valaha is megyek. De most rájött ez az X-Faktor mánia...Nincs olyan jelen pillanatban, amit ennél jobban gyűlölnék. Talán a Való Világ, de nem, az X faktort jobban. Most erre akar minden áron elhurcolni. Én már mióta megy ez, mondom neki hogy nem, felejtse el, tuti biztos hogy felejtős. Most meg mióta utoljára mondtam neki hogy nem, tök más, flegma, meg undok, hiába mondok neki bármit...hihetetlen. Csak azért mert nem megyek el vele?? Ti megtennétek a barátnőtöknek? Főleg így, hogy olyan lett, mint egy óvodás, akitől elvették a játékát...-.- Vagy mégis mit csináljak vele? Nem szoktam meg ezt állapotot, valaki segítsen!! Előre is köszi!:)
2011. nov. 3. 18:08
1 2
 1/15 BlackSword ***** válasza:
Nem tenném meg... Én is ki nem állhatom ezeket a *** ságokat... Én el nem mennék ilyenre... Szóval állj a lábadra, mert Te hordod a nadrágot, és jobb, ha ő is megtudja ki a férfi...
2011. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hurcold el te is olyan helyekre amiket utál. 5 év alatt megszokta, hogy úgy ugrálsz ahogy ő fütyül így most ki lehet kicsit akadva, hogy felvetted a nadrágot.
2011. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez most azért van mert eddig papucs voltál, de ha már öt éve jártok az isten verjen meg csak kibírsz 2 órát! :S
2011. nov. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát nem nagyon szokta meg hogy nemet mondok, az igaz...De ha ilyen marad, mit csináljak vele? Adjak neki kockacukrot? Komolyan, el sem hiszen hogy ezen képes így "kiakadni"...
2011. nov. 3. 18:15
 5/15 A kérdező kommentje:
5 óra...állás...plusz, amíg kijönnek, autógrammot adni, meg mit tudom én, hajnali 1-2 előtt tuti nem szabadulnánk onnan :(
2011. nov. 3. 18:16
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

téged vidámparkba és állatkertbe hurcolni kell?

milyen ember vagy te b+ ?!


azt megértem hogy színházba nincs kedved elmenni, nem lehet mindenki értelmiségi hogy tudja értékelni a színdarabokat...na de pl egy vidámparkba o.O


bulizni se jártok el? tipikus 4 fal közötti ember vagy?

2011. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Ájron ***** válasza:
48%
Tényleg az lehet a baj hogy eddig nem mondtál neki nemet. ebből sztem nincs sok kiút
2011. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Állatkertbe hurcolni kellett, mert akkor született meg előtte 2 héttel a húgom, és otthon akartam segíteni a kicsinél:D Vidámparkba nem kellett hurcolni, csak az állatkerthez írtam, egyébként meg pont színházba járok vele a legszívesebben, annak idején rengeteget jártunk családdal is...És nem, nem vagyok négy fal közt ülő ember, úszómester vagyok, imádok a szabadban lenni :D...De ide, semmi pénzért nem mennék...De valamit csinálni kell vele, mert teljesen hülyeén viselkedik.
2011. nov. 3. 18:24
 9/15 anonim válasza:
nézd szerintem eljött az a pillanat a kapcsolatotokban hogy le ülj vele és nyugodt hangon közöld hogy egész egyszerűen nincs kedved elmenni az általad felsorolt okok miatt ...van ilyen .. s ha nem képes elfogadni az érveidet nos akkor figyelj oda mit mondasz mert az ilyen eseteket valamilyen rejtélyes oknál fogva minden másodpercet megjegyeznek és jól elraktározzák röviden ennyi ;-)
2011. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem nyaggatom a pasimat olyan dologgal,amit biztosan tudom,hogy rühell...ő is mondogatja,hogy menjek vele koncertre,de én valahogy nem bírom a tömeget,aztán mégsem sértődik meg,én sem szoktam,ha ő mond nemet valamire.Azért 5 év alatt megismerhetett volna annyira,hogy nem kér olyat tőled,amit utálsz.Ha nem tudod vele megbeszélni a dolgot,mert gyerekesen viselkedik,akkor hagyd inkább kicsit,hátha kidurcáskodja magát.Csak így akarja elérni,hogy belemenj a dologba.Lehet,hogy tényleg nem mondtál neki nemet soha semmire,de néha azért tudni kell nemet is mondani.
2011. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!