Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolatban jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban jóval szebb és jobban néz ki a nő mint a férfi, akkor ott mindig a pénz van a háttérben és pénz miatt van a nő a férfival?

Figyelt kérdés
2021. márc. 30. 11:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2021. márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
És ha a nőnek így tetszik a pasi?
2021. márc. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%

Bár nálunk én vagyok a nő, a párom mindig azt mondja, hogy mi vagyunk a szép és a szörnyeteg, mert szerinte én sokkal jobban nézek ki. Nálunk mindketten jól keresünk és szívből szeretjük egymást.


Szerintem felesleges általánosítani, nincs olyan dolog a világon, ami a Földön az összes emberre jellemző lenne. Különbözőek vagyunk és bár sok embert hajt a pénz, nem mindenki pénzéhes, akinek kellemes a külseje.

2021. márc. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

1. A nőnek kevés az önbizalma, nem tudja hogy lennének jobb lehetőségei is.

2. Ízlésficama van.

2021. márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Az egyik a pénz lehet, de a másik ugyanígy, hogy a pasinak annyira tökös, magabiztos, jó dumás, vicces, férfias személyisége van, hogy az nagyon bejön a nőnek. Most ne csak kifejezetten a macsó nőcsábászra gondoljatok, mert én sem csak erre gondolok.


Szóval kérdező még a személyiség is bejátszhat, de ezt ne úgy értsd, hogy mennyire vagy jó/rendes/normális ember, hanem hogy mennyire van a nőknek vonzó személyiséged, mert a kettő nem függ össze.

2021. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Az egyik a pénz lehet, de a másik ugyanígy, hogy a pasinak annyira tökös, magabiztos, jó dumás, vicces, férfias személyisége van, hogy az nagyon bejön a nőnek."


És a nagyon kedves, visszafogott, humoros, nagyon intelligens férfi akivel nagyon jól lehet beszélgetni komoly témákról... egy ilyen pasi?

2021. márc. 30. 11:43
 7/17 anonim ***** válasza:
30%

#5 Hagyd már ezt a "tökös, magabiztos, jó dumás, vicces, férfias személyiséget".

Nem egy ilyen srácot ismerek, van is sokszor nőjük, de csak olyan aki velük egy kategória.

Mikor jobb nőknél próbálkoznak, simán lerázzák őket.

2021. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%

7. Ott volt egy mondattal később, hogy ne a macsó nőcsábászra gondoljatok. Sok nő aki ilyen férfival van, nem így írná le a párját, hanem hogy aki "normális".


Egyszerűen csak erős, férfias személyisége van a férfinak és ez átsugárzik az életmódján, kommunikációján, nem megjátssza magát, nem csak a csajozás viselkedik így, stb.

2021. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Olvass sok könyvet, lehetőleg szépirodalmat.


Kicsit táguljon a látóköröd.

2021. márc. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
9. A szép irodalom unalmas... bele kezdtem a háború és békébe majd azt sem tudtam soha hogy most mi is történt az első 2 fejezetben , és pont azért nem tudtam mivel nem fogott meg..
2021. márc. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!