Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem a párommal van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem a párommal van a baj?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy hónapja azt érzem, hogy nem akarok kapcsolatot. Nem a párom miatt, hanem inkább miattam. A párommal semmi gond.

Én vagyok, aki túl sok időt akar egyedül tölteni, nem kívánja a szexet és nem akar közös programokat. Három éve vagyok vele, szeretem, tisztelem, kiállok mellette, de mintha sok lenne. Legszívesebben otthon lennék naphosszat, egyedül begubózva. Nem tudom miért van ez, de gyakran tör rám. Most vált tartóssá.

Az volna a kérdés, hogy létezik, hogy elfáradtam a kapcsolatban?



2021. márc. 2. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, vagy az is lehet, hogy csak énidőre van szükséged, de nem merted ezt soha közölni vele és elhatalmasodott rajtad az érzés. Azt javaslom, hogy ülj le vele és beszélj őszintén az érzéseidről. Próbáljatok megoldást találni és egyedül is lenni egy kicsit, aztán meglátod, hogy megérti-e vagy neked elég-e valamennyi énidő.
2021. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, h depresszios vagy?
2021. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Van sok "énidőm" és elég megértő. Ha megkérem, mindenben segít/támogat/enged. Nekem valahogy mégsem elég.

2021. márc. 2. 21:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem érzed jól magad mellette, elhidegültél tőle. Még mindig az őszinte megbeszélést javaslom, de jó eséllyel az lesz a végeredménye, hogy külön kéne válnotok.
2021. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azért van, mert ennyi volt a kapcsolat. Attól még emberileg szeretheted, de érzed, hogy ez kevés és nem tesz boldoggá.
2021. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez simán lehet egészségügyi probléma is szerintem. Akár csak egy D-vitaminhiány, akár valami összetettebb (pl. hormonális) probléma.
2021. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha ez meg számít valamit, nem csak vele vagyok ilyen távolságtartó. Az összes emberrel magam körül. Nem tudom miért. Alapjában véve is egy introvertált ember vagyok, de ez mostanra hatványozódott, és mintha lenne egy bizonyos viszolygásom a társaságtól.
2021. márc. 2. 21:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert sajnos ez kihat mindenre. Volt hasonlom. Nekem szakitas lett belole es magamhoz tertem.
2021. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Rám a vírusidőszak volt ilyen hatással. Korábban napi szinten edzettem, étterembe jártam, moziztunk, hétvégén szórakoztunk barátokkal, covid alatt teljesen eltunyultam, 0 edzés, 0 kijárás, csak a nagyon muszáj bevásárlás, előfordult inkább rendeltem, csak ne kelljen kimenni. Nálad is hasonló lehet az ok? Milyen programjaid vannak egy héten? Milyen céljaid vannak, amiért nap mint nap teszel?
2021. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így vagyok. De nálam már hónapok óta tart, talán már egy éve is. Hullámokban felerősödve meg kicsit elcsendesedve. Én sem csak férjem társaságát nem kívánom, de senkiét. Családot alig hívom, ha megcsörren a telefon, kelletlenül veszem fel, barátokat nem keresem. Sokszor nem csak jobban érzem magam itthon egyedül, de ha férjem itthon van, beszélgetni sincs kedvem vele. És nem érzem, hogy rossz kedvem lenne. Sőt! Nagyon jól vagyok, nagyon jól érzem magam a kis csendes egyedüllétemben. Jobb kedvem van mint mikor itthon van férjem. És tuti, hogy nem ellene szól a dolog.

Én sem tudom mi lehet ez, és meddig tart még. De már unom. Tudom, ez abszurdan hangzik, de valóban unom, hogy várom mikor megy már dolgozni férjem, meg azért én nagyon szerettem beszélgetni, barátokkal lenni, fecserészni, akár személyesen, akár csak telefonon.

2021. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!