Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagáltál volna ha ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagáltál volna ha ezt a választ kaptad volna barátnődtől?

Figyelt kérdés

7éves kapcsolatban vagyunk külön kasszán. Nem nagyon számolunk be egymásnak a dolgainkról. Hol ő hol én vásárolok a közösbe.


Takarítottam a kocsiját és találtam benne egy friss blokkot és kérdeztem este hogy mit vett. Erre a fejemhez vágta h nem mindegy neked?- én se számoltatlak el. Azt gondoltam h 7éves kapcsolatban csak megkérdezhetem.

Én magamnak nem veszek szinte semmit ő nálam sűrűbben vesz dolgokat..


2021. márc. 30. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Ha az a megegyezés, hogy külön kasszán vagytok, és nem szóltok bele, mire költ a másik, akkor részéről végülis jogos a dolog. De én el se tudom képzelni, hogy ne mondjak el ilyeneket páromnak, pedig mi is külön kasszán vagyunk még. Ettől függetlenül mégis érdekel a véleménye, és őt is az enyém.

Ha nem érzed így jónak, beszélj vele, hogy szeretnéd, ha jobban megosztanátok ezeket az információkat is.

2021. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
98%
Itt az a helyzet, hogy a barátnődet valamiért üldözik a démonjai. Normális ember ilyenkor azt mondja a párjának xy dolgot, vagy neked meglepetést, xynak ajándékot, stb. A te barátnőd meg ezt "elszámoltatásnak" fogta fel. Hogy ez mennyire egészséges hozzáállás ti tudjátok, de az biztos, hogy nem tegnap lett ilyen.
2021. márc. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi hibrid kasszán vagyunk (a közös kiadások felesben/egyensúlyban, ami ezen felül marad az mindenkinek a saját pénze), nem kell egymásnak elszámolnunk, hogy mire költünk, de nyilván ha kíváncsi és megkérdezi akkor elmondom neki, vagy magamtól is elmesélem ha épp olyan dolgot veszek aminek nagyon örülök. Ha normális hangnemben kérdeztél rá, akkor én is valamilyen sérelemre gondolok - lehet nem veled kapcsolatos, de mondjuk nagyin kontrolláló szülőkkel nőtt föl vagy volt egy kontrollmániás exe amit azóta se tudott feldolgozni. Ettől még elég bunkó megnyilvánulás.
2021. márc. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!