Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nálatok ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nálatok ez hogy megy? Melyikőtök kérdez rá, vagy hozza fel a tali ötletét?

Figyelt kérdés

Párommal 8 hónapja vagyunk együtt, ha épp nem vagyunk együtt, akkor mindennap felhiv telefonon, de én mostanában csak azt kérdezgetem, h mikor találkozunk....

Ebből sajnos már nagyon elege van, hogy nincs más témám, és ugyanazt hajtom, főleg h mondjuk már lebeszéltük, hogy a pihenőnapjai bármelyikén talizhatunk.

Én viszont nagyon félek attól, hogy magától nem hozza fel a tali ötletét, így mindig azt érzem, hogy muszáj, hogy rákérdezzek.

El is mondtam neki, hogy azért kérdezek rá annyiszor a talikra, mert attól félek, hogy ő egyáltalán nem fogja megkérdezni.

Erre azt felelte, hogy dehogynem rákérdezne, ezt csak én hiszem úgy, hogy nem, ha nem kérdezgetném folyton, ő is megkérdezné, csak próbáljam ki.

De én akkor is félek...

Mi van, ha egyáltalán nem fogja felhozni a talit?

Ne kérdezzek rá sose?

Várjam meg, amíg ő hozza fel?

Vagy néha én is rákérdezhetek?

Sajnos ez nekem most egy nagy dilemma...


Tudom gyerekes kérdés, meg minden, de normális válaszokat várok!


2021. márc. 30. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Elég butus vagy.
2021. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
8 hónapja együtt vagytok, és úgy kell felhozni, hogy talizzatok? Az ország két végén laktok?
2021. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gyakran szoktatok találkozni?

Próbáld ki egyszer, hogy egy hétig nem hozod fel, aztán meglátod mi történik.

2021. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem. Úgy írod nincs más témád, csak ez és idegesíted vele. Megbeszélitek, hogy mikor és utána is folyton kérdezgeted, hogy találkozni fogtok e, egészen addig amig meg nem történik, vagy mi? Beszéljétek meg, hogy mikor és aztán hagyd vele. Bevezethetnétek rendszert is pl. Minden szombaton tali. És akkor nincs mit kérdezgeti feszt.
2021. márc. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tinik vagytok?
2021. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!