Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen dolog az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen dolog az, hogy a párom, akivel 5 éve vagyunk együtt, összeköltözni sem akar, de folyton azt kérdezi, hogy hozzá mennék-e feleségül?

Figyelt kérdés
... ha megkérné a kezem. De eddig nem kérte meg. Szóval nekem kifejezetten kellemetlen, mert mit lehet erre mondani? Ha azt mondom igen, akkor mondja, hogy jó, akkor majd összházasodunk. De aztán nincs tovább a téma. Nem bunkóság ez így? Ez kb 1-1.5 éve így megy.
2021. febr. 11. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülye dolog. Én a kérdezgetésére megmondanám, hogy nem, nem mennék hozzá így együttélés nélkül. Meg alapból ha nincs anyagi akadálya vagy nem vagytok nagyon fiatalok, akkor nem várnék már az összeköltözéssel. Épp elég ideje volt már eldönteni akar-e veled élni.
2021. febr. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
5 éve vagytok együtt és még össze sem költöztetek? Bocsi, de ez így baromi komolytalan.
2021. febr. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kérdésre mondd meg neki hogy még X hónapot vagy hajlandó várni az összeköltözéssel, és utána lehet szó esetleg egy idő után házasságról. Majd kezdjétek el megbeszélni ki hogy gondolja, mert lehet nem egymást keresitek.
2021. febr. 12. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy sanda gyanúm, hogy feleslegesen dobtál ki erre a csávóra 5 évet az életedből...
2021. febr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
En eddig minden baratnommel 1 ev utan osszekoltoztem. Az ember lakva ismeri meg a parjat, ha 5 eve nem koltoztetek ossze az eleg gaz szerintem. Tapasztalatbol mondom addig meg ne hazasodj amig legalabb egy evig egyutt nem eltek!
2021. febr. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja elveszíteni a fix pu_cit ezért időről időre elhúz az orrod előtt egy mézes madzagot, hogy úgy érezd van jövője a kapcsolatnak, ő is veled tervez, közben pedig esze ágában sincs megállapodni.
2021. febr. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Minden válasz hasznos, kíváncsi vagyok kivülállók véleményére!

2021. febr. 12. 09:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó hülye vagy! Fél év körül össze szoktak költözni a párok!
2023. márc. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!