Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ábrándulnátok ki a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ábrándulnátok ki a párotok, ha annyit enne és olyan gyorsan mint egy hízó malac?

Figyelt kérdés

Nagyon kiábrándítandó, ha valaki tömi magába a kaját, mintha még soha nem evett volna és ő még sokat is eszik.


Leírom, hogy mit tömött magába amikor hazaért a munkából 30 perc!!!!!!! leforgása alatt!!!!!!


Főétele:

2db Sajtos stangli (áruházban kapható)

6db Pick Virsli 500g

15dkg Savanyú káposzta

Ketchup,Majonéz,Mustár


Desszert:

1 db túrósrétes

1 db csokis croasant

1 db narancs


Innivalója:


1 liter tea

1 dl kávé


Most pedig nasizik sonkás chipset!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ez szerintem elképesztően sok. Egy normál embernek 1 napi tápláléka. Nem dagadt de, ha így folytatja az lesz!


29 éves Férfiről beszélünk.


180cm és 78kg.


2021. márc. 30. 18:27
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom én ennél többet eszek egy nap pedig nő vagyok és kemény 46kg xDDD.
2021. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
65%
Az én barátom annyit eszik, 185 cm és körülbelül 110 kiló.
2021. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem depressziós vagy egyéb problémája van, amit a kajával akar orvosolni :(
2021. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
96%

Evett rendesen reggelit? dolgozott ma? 12órázott? Ebédelt? Tizorai, uzsonna?

Vagy ma eszik először, rohadt fáradt, a töke ki van mindennel, és örül, hogy le lehet ülni enni nyugodtan, miközben a párja meg gyakorikérdésekre panaszkodik, hogy enni mer?

2021. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
27%
Amikor kontroll nélkül tömi magát akárki, az gusztustalan látvány.
2021. márc. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
82%
Mar nem eszek hust, de ha ennek is meg tudnek ennyi mindent enni, ha ehes vagyok. Pedig 165cm es 53kg vagyok. En meg azt nem ertem, amikor latom, hogy a parom egy instant leves felett is 20 percig ul es alig tudja megenni, amikor en ezt nasira szoktam enni. De nem abrandulok ki belole :D az sem teljesen normalis dolog, hogy ott nezed, hogy hany bogre teat iszik.
2021. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
85%
A mennyiséggel nincs gond, de ha ilyen szarokat eszik, nem lehet egy sportos fazon...nem kéne.
2021. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, engem inkább az rázott ki, hogy dekára pontosan tudod, miből mennyit eszik. Pedig nő vagyok, ráadásul olyan, aki figyel az étkezésére.
2021. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
Tudom képzeld mivel direkt figyeltem!!!
2021. márc. 30. 19:42
 10/47 anonim ***** válasza:
85%
150 centis nő vagyok de simán megeszek ennyit. :D Egyen annyit amennyi jól esik neki. Ha nincs elhízva, szokott mozogni akkor ugyan mi a probléma? Soha nem tudnék kiábrándulni valakiből azért, mert jó az étvágya. Sőt, engem azok irritálnak akik nyámnyila módon a villával piszkálják a kaját, közben fintorognak és leszáll az éjszaka mire végeznek az ebéddel.
2021. márc. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!