Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szóltam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóltam a barátnőmnek, hogy fogyjon le, mert olyan mint egy malac?

Figyelt kérdés

A barátnőmön sok a felesleg 😞 170 centi magas és 78kiló.

Megkértem,hogy változtasson az életmódján, mert csak hízik. Most tömi magába a fagyikat, cukros italokat és egy két kilót hízott.


Szóltam neki, elment miattam edző terembe. Pár hete csinája csak, de még eredménye nincs és nem is lesz,mert sokat eszik még mindig. Kértem a héten,hogy ne egyen össze vissza, akkor kicsit visszább vett.


Ma meg írt nekem egy nagyon hosszú smst. Azt írta,hogy egy barátja sem fogadta el a testét, mert kicsit husisabb. Állítólag tőlem nem ezt várta stb.


Tényleg keményen edz és láttam,hogy vette a salátàkat, barna kenyeret amit nem is szeret. De csak miattam akar fogyni? -.- Sírt is, még ő akar velem szakítani. Nem bírja elviselni,hogy ilyen szintű megalàztatásban van része! Most azért,mert mondva lett neki,hogy husos és fogynia kéne? Ezért végig zokogta a félnapot.


Meg bevörödve étkezik. Enni nem akar előttem, mert egyszer mertem neki szólni,hogy ne egyen úgy mint egy malac. Erre most már inkább nem eszünk együtt. Amikor reggel láttam,hogy tömi magába a száraz pirítóst akkor meg elpirult és mondogatta,hogy nem evett sokat csak két szeletet. Úgy csinál mintha rá erőszakoltam volna.


A végére megjegyezném már a jegyesem és amúgy meg szeretem őt csak azt nem,hogy lassan akkor mint egy kisebb malac. Én helyesen táplálkozom, sportolok. Ő sosem mozgott, holott kértem párszor,hogy jöjjön velem futni, nem inkább otthon feküdt. -.-


Miért baj,hogy mertem neki mondani,hogy dundika lett? Tisztára úgy csinál mintha csak miattam csinálná. Ő nem akarna fogyni?


Akkora mellei lettek..nem rosszból, de alapból lógtak neki, tele volt hízás jelekkel. A hasán is volt felesleg a feneke meg? Nem is volt neki olyan mint egy tejes zacskó. De szeretem őt, főleg a belsője miatt lettem bele szerelmes. A külseje sem zavart,nem kell topmodellnek lennie, de most dobott fel magára nem keveset..


F/27


2017. júl. 20. 17:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
76%
én a barátnőd helyében arra kérnélek, hogy te meg agyra gyúrjál, a helyesírásod pocsék.
2017. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
64%

Na ezért nem szabad egészségmániás, sportőrülttel kezdeni. :D

Nagyon szeretheted. Ajjaj.

2017. júl. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egészségmániàs. De figyelek a testemre -.-
2017. júl. 20. 17:51
 4/93 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor hány kg volt, mikor megismerted?
2017. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
93%
Sportoljatok együtt, csináljatok együtt diétás kajákat mondd meg, hogy nem csak a súlya miatt aggódsz hanem a vele járó gondok miatt is.
2017. júl. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
44%
170 cm magassághoz nem is olyan sok az a 78 kg. Én 178voltam 77 kg-val és egyáltalán nem voltam kövér,csak látszott rajtam,hogy van egy kis feleslegem,de nem sok volt (most 66 kg vagyok,ami optimális). Ezért nem tudom elhini,hogy olyan kövér lehet a barátnőd, biztosan van ő rajta is súlyfelesleg, de túl kövér nem. Szerintem ezt a 8-12 kg pluszt simán le tudja adni,ha odateszi magát. Te csak az ő érdekét nézted,hogy egészségesebb legyen, nem tettél rosszat, de azért malacnak mégse hívd,mégha viccből is mondtad.
2017. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
79%

Alig lehet rajta felesleg!

Mivel viszonylag magas. A súly is jobban eloszlik rajta.

Mondjuk ő se normális, hogy együtt van veled. Miért nem keresel magadnak egy fitness ladyt? Akinek a testzsír százaléka megfelel az igényeidnek.

2017. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
73%

megaláztad, kioktatod, ítélkezel felette, szabályozod, hogy mit és mennyit egyen, mennyit sportoljon.


remélem, faképnél hagy a csaj...

én hánynék tőled, ettől a stílustól...

2017. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
81%

Nekem emiatt nem lesz soha kapcsolatom, az fix. Amit a melléről írtál, rám is igaz.


Miért kezdtél vele, ha ennyire sok hibát láttál rajta, te pedig pont az ellenkezője vagy?

2017. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem eléggé kegyetlen vagy vele, akkor is, ha nem akarsz. A nőket nagyon-nagyon érzékenyen érinti, ha kritizálják őket a testükkel kapcsolatban. Hidd el a barátnőd anélkül is tudja, hogy dundi, hogy te mondod neki, minden hibát lát magán!

Egyébként szerintem ha már most ilyen teltebb alkat valószínű, hogy a későbbiekben is ilyesmi lesz. El kéne gondolkodnod, hogy eltudod-e őt fogadni, mert nem lehet éveken át kritizálni a teste miatt.

2017. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!