Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos kérés lenne ez a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos kérés lenne ez a párom irányába?

Figyelt kérdés
A párom és a sógornője nagyon jóban vannak ami engem elmondhatatlanul zavar. A nő folyton írkál neki nézze milyen ruhát vett, mit főzött, mit edzett, mit vett a gyerekeknek, mit rajzolt-festett. Egy szóval mindig fel akarja hívni magára a figyelmet. Elmondtam már a páromnak, hogy engem ez nagyon zavar. Jól össze is vesztünk. Azóta nem telefonozik mellettem, hogy ne lássam ha írkál a nő. Szerintem fordított esetbe is undorító lenne, ha a férjének küldenék magamról képeket, zaklatnám egész nap. Szerintetek jogosan kérhetném azt, hogy mondja meg álljon le róla és csak akkor keresse ha valami fontos? Nem szeretnék veszekedni, de ebből úgyis újra egy hatalmas veszekedés lesz. Attól tartok ha minden jól is menne és belemenne a párom, hogy leállítja akkor sem tenné meg csak "elrejtené" az üzeneteit. Ti mit tennétek a helyemben?
2021. ápr. 1. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

nem jogos kérés, ugyanis nem uralod a párod emberi kapcsolatait.

a helyedben tartanék egy önvizsgálatot, miért vagyok ennyire féltékenykedő és kontrollmániás.

2021. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
az most tökmindegy, hogy sógornő vagy nem sógornő. bárki más családtaggal vagy ellenkező nemű haverral is lehet jóban.
2021. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Jogos.Tudod van az a fajta diszkrét visszafogottság,amivel az emberek jelentős része rendelkezik.Ez automatikusan működik normál esetben.

Mindenkinek van családja,és az a legfontosabb.Aztán van a bő családi kör.Tesók,sógornők,sógorok,unokatesok,azok párjai stb.

Nem zaklatjuk egymást napi szinten piszlicsáré dolgokkal.

A sógornőd élje otthon az életét,ne a te ferjeddel osztogasson meg olyan dolgokat,ami nem tartozik ra.Mint például az új tavaszi kollekció,vagy a bugyija szine.Van férje,azzal beszelje ezeket meg.A paroddal meg esetleg a húsvéti összejövetelt,illetve egyéb csaladi eseményt max,és nem többet!

De mint mondtam leteznek a levakarhatatlan kategória.Ezzekkel csak konfrontació útján tudsz zöldagra vergődni,mert nincs meg bennük sem a tapintat,sem a kellő belátás!

2021. ápr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem azzal lenne baj, hogy jól kijönnek. Azzal, hogy érdemtelen dolgokkal akarja magára vonni a figyelmet. Nem akarok emiatt haragban élni vagy elveszíteni a férjem. De ezt sajnos nem tudom palástolni mennyire zavar
2021. ápr. 1. 16:32
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

#4 és mit akarsz? bezárod a szobájába és lekapcsolod az internetet, nehogy elveszítsd a férjed? elkíséred a munkahelyére, nehogy túlzottan jóban legyen valamelyik kolléganőjével?

elég mérgező így leélni egy életet. ha nem vagy neki fontos, akkor hiába tiltod meg, hogy írogassanak egymásnak, akkor sem lesz valami fényes a kapcsolat. ha meg téged szeret és te vagy az első helyen, akkor meg mit számít, hogy írogatnak?

2021. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Egyáltalán nem jogos. Ha nem tudod elviselni, hogy normális ember és nem a nemük alapján választja meg a barátait akkor tegyél neki egy szívességet, szakíts vele és kezd inkább hozzád hasonló féltékeny emberrel.
2021. ápr. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%
Lehet van valami köztük.
2021. ápr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
A csaj férje mit szól?
2021. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Fu ez a sok elfogadó ember 😂


Jó kapcsolatotok lehet, ha nektek az se szamit ha valaki egész nap irogat, fotókat küld a párotoknak.


Persze, hogy jogos de én a férjem után a sógornőnek is elmondanám hogy vegyen visszább, a saját férjének számoljon be mindenről. Valószínű nem kivancsi ezekre, a párod viszont vevő rá.

2021. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4%

"Jó kapcsolatotok lehet, ha nektek az se szamit ha valaki egész nap irogat, fotókat küld a párotoknak."

az neked a jó kapcsolat, hogy majd szétvet az ideg, ha másoknak írogat? összeteszem a két kezemet, hogy nem efféle önbizalomhiányt kompenzáló kontrollmániás emberrel kötöttem össze az életemet. képzeld, most speciel mind a ketten egy-egy ellenkező nemű barátunknak írogatunk facebook-on. utána pedig édes kettes. szerintem a hozzád hasonlók ládaszám nyomnák a xanaxot.

2021. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!