Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtattátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtattátok meg a helyzetet mikor csak egymás mellett éltetek?

Figyelt kérdés

Persze ha nem szakítás lett a vége és mindketten akartátok a változást.


Amikor elhidegültetek egymástól azt is okozta és nem volt erőltetett a dolog?


2021. ápr. 1. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Nem értem pontosan a kérdést.

Miért akarod azt megjavítani, ami már halott?

2021. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Én belefáradtam a változtatásba. Így élünk tovább egymás mellett egyenlőre.
2021. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először is ülj le a pároddal és szembesitsd ezzel. Van hogy csak az egyik fél veszi észre, hogy elfáradt a kapcsolat. Ha szembesited és azzal is, hogy így a szakítás felé haladtok megadod az esélyt kettotoknek, hogy dolgozzatok a kapcsolqton. Nekünk az vált be egyébként, hogy ujralatogattok a randihelyszineinket, sztorizgattunk a szép emlékeinken és lassan újra egymásra találtunk. De előre szólok ez inkább hónapok munkája, ha valamelyikotoknek nincs kedve ennyi energiát belerakni valjatok el békességgel.
2021. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a hármas írja. Ha szeretnéd, mentsd meg a dolgot, de ez csak úgy lehetséges, ha akarja a párod is.

Beszéljétek át, hosszan és mélyen. Ha ezek után sincs változás hosszabb távon, akkor el lehet válni békességben, ti megtettetek mindent. Sokkal könnyebb lesz úgy. Nagyon hosszú út és kemény munka. Ha nem vállalod, mert neked nem ér annyit, hagyd.

2021. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!