Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy nem a megfelelő ember mellett vagy?

Figyelt kérdés
Alapjaiban azt mondanám, hogy jó a kapcsolatunk, viszont gyakran vagyok feszült, ideges, vannak kitoreseim egy-egy érzékeny téma kapcsán. Ezek jelek lehetnek, hogy nem a megfelelő ember mellett vagyok? Gyakran gondolkozom ezen, hogy miért érzek így, olyan mintha a lelkem testem uzenne. Valaki volt már hasonló helyzetben? Mi lett a vége?
2021. márc. 17. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Az érzékeny témák egy jel erre. A kapcsolatom vége felé egyre jobban megszaporodtak ezek. Már alig maradt olyan, amiről tudtunk beszélni.
2021. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Olyan enemet hozza ki belőlem, amin még én is meglepodok. Egyaltalan nem vagyok ilyen... Mi meg egyutt vagyunk, de ugy érzem már a végét járjuk...
2021. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A belső feszültség, nyugtalanság és más negatív érzések (düh, félelem) mind azt jelzik, hogy valami nincs rendben. Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem a megfelelő ember van melletted. Lehet, hogy olyan problémáról van szó, amit valamelyikőtök "kívülről" hozott a kapcsolatba. Nagyon fontos mindent megbeszélni, mert a kibeszéletlen problémák sok galibát okozhatnak (lásd a 'Normális emberek' c. regényt/sorozatot).
2021. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3# mal értek egyet.

Mi nagyon szuperül kijöttünk a párommal, aztán ahogy teltek a hónapok és volt egy két gikszer, pl bekavart a legjobb barátnője, én is azt éreztem amit te.

Mert próbáltam róla beszélni vele, eleinte nem lehetett. Aztán kezdünk eltávolodni. Aztán változtatott, hogy beszéljük meg. Ás meghallgatott, de az ő oldaláról nem mondott semmit. Én meg nem tudtam túllépni. Ideges voltam, pesszimista lettem, egyre gyakrabban keltem haraggal. Próbáltam egyedül feldolgozni, de nem találtuk sehogysem az összhangot.

Ez ment hónapokig.

Aztán egyszer mikor mondtam neki hogy megint ezen kattogok, és megint nem mondott rá semmit, otthagytam (együtt élünk), és elvonultam. Ö meg utánam jött és várt vagy fél órát, hátha mondok valamit, de úgy éreztem már bele fáradtam, és nem mondtam semmit.

És akkor ő kezdte el mondni az ő oldalát. Hogy sajnálja, rosszul kezelte, hogyan kellett volna.

Én meg éreztem hogy megkönnyebbülök. Attól hogy beszél róla.

Azóta megint egymásra találtunk a hétköznapokban, nem vagyok borús, nem idegesít már minden. Sőt! Lazább vagyok, és derűs, és ő északiét belőle. Hogy neki is beszélnie kell, nem csak hagyni, hogy én beszéljek.

Szóval ja, amit a 3# mond. Csak leírtam, hogy szemléltessem példával.


És bocsánat, telefonról írok, és még nem ittam meg a kévém, szóval lehet átírt egykét szót.

2021. márc. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az már lehet ettől. Voltam ebben és vége lett. El is múlt.
2021. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!