Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kezdem unni, ti hogy tennétek bnőm helyében?

Figyelt kérdés

A műkörmös szalonja anyuméknál van, ez 4km.re van attól ahol lakunk. Ha gyakorol itthon vagy képzést csinál folyamat hozza haza a körmös dolgokat. Tele a lakás napokig a cuccaival ilyenkor segítek kivenni a kocsiból a sokk cuccot. Majd ha végez vissza tenni, vagy ha szuleinél dolgozik ugyanez ki be pakolás, êjszakára ne legyen a kocsiba majd reggel ha indul ugyanez.

Ha gyakorol v ilyesmi miért nem tud a szalonban és nem kell azokat a drága cuccokat hurcolászni..


2021. ápr. 1. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert szeretne otthon is lenni? És nem csak a szalonban?

Azért támogathatnád egy kicsit jobban. Ez legyen a legnagyobb bajod vele!

2021. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem veszel neki egy megfelelő bőröndöt/táskát, amibe mindent szépen bele lehet pakolni és akkor csak egy valamit kéne hurcolászni?
2021. ápr. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
de varj, most neked mi is a bajod tulajdonkeppen? hogy segiteni kell pakolni? vagy hogy tele van a lakas a cuccaivsl? vagy hogy otthon ezzel foglalkozik?
2021. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez a folytonos bőrönd hurcolászás.

Utána napokig a nappali tele a cuccaival. Nem az zavar hogy ezzel foglalkozik. Csak kb. havonta 2x van ez a szalonból összeszedi a bőrönd cuccot , otthon ki, majd már nap múlva vissza. Eltelik 1 hét majd újból pakol mert hvgre megy szüleihez körmözni. Ilyenkor nálunk éjjelre kivesszuk a kocsiból majd reggel vissza..szal ott a szép szalon a drága új praktikus asztala, ami így kb felesleg mert szintemindig üres és ugyanúgy borondbol dolgozik mint régen..mert ki be pakol..

2021. ápr. 1. 22:32
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

Vennék egy bazinagy sminkes koffert és abban húzgálnám a vackaimat, veled meg szakítanék.



Újabban a 'folyamatosan' szó helyett itt egyesek a 'folyamat' szót használják.

Amelynek a jelentése nem az, hogy 'állandóan', hanem egymás után következő lépések sorozata.

Fogyik.

2021. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Az a "fogyik" nagyon kellett a végére. 😂😂😂😂😂😂😂

Hangosan szakadok, pedig rühellem, ha bárki bármi bántó szót ír, főleg ismeretlenül.


Nagy kedvesen elmagyarázza, aztán meg ilyet ír... 😂😂😂

Nem bírom megírni a kommentet! 🤣🤣


Én értem egyébként a kérdezőt, sok a hurcolászás. Semmi mással nincs baja, csak azzal, hogy ki-be kell pakolgatni, amiben ő nagyon udvariasan segít. Én a helyedben finoman megkérdezném, hogy ezt az állapotot így meddig tervezi, és ha nem csak vizsgákig, én gondolkoznék el.... Nő vagyok, de szerintem ezt hosszú távon én sem bírnám. Volt egy ismerősöm aki otthon ezzel foglalkozott. Azt a bűzt kibírni ami járhat ezzel.... no comment.

Egyébként meg nagyon tiszteletre méltó, hogy ilyen szorgalmas barátnőd van! ;)

2021. ápr. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is örülök neki hogy ezt csinálja nem zavar semmi más ebben a dologban.


Én tuti nem csinálnék magamnak ennyi plusz munkát..mikor ott a szalon minden kéznél, szép, kényelmes asztal..nem sérülnek a drága cuccaim..

2021. ápr. 2. 07:45
 8/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle hogy nem unja e még és meddig akarja ezt a pakolászósdit csinálni nem kaptam választ
2021. ápr. 2. 07:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kis lelkes. Akkor, hogyha ez nem út hozzá: Szépen megkérném, mikor azt látnám, hogy nincs úgy dolga, hogy üljünk le, van egy számomra fontos dolog, amit még szeretnék vele beszélni. Leülnénk, és szépen finoman elmondanám neki, hogy maximálisan becsülöm azért amit csinál, jó ezt látni, viszont számomra terhes lett az ami ezzel jár. Te azt a részét látod, hogy ki-be kell pakolgatni, ami rengeteg időt elvisz. És ha ennyire hazahozza a munkát, akkor hosszú távon a kapcsolat rovására is mehet. Ebben valamilyen szinten tekintettel kell lennie rád. Mert te segítesz neki mindenben amiben tudsz, de úgy érzed, hogy ez neked már sok, valamin változtassunk, hogy te is komfortosabban tudd magad érezni a kapcsolatban, és ne csak úgy élj, mint egy rakodófiú.

Hirtelen így ezek jutottak eszembe, nem tudom esetleg beszeltél-e már vele. Meg nagyon fontos, hogy ne tűnjön flegmának, nagyon finoman fogalmazz, mert akkor abból csak annyit vesz le tévesen hogy mennyire nem érdekled őt. :D

2021. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!