Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan amilyen, hagyjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan amilyen, hagyjam el?

Figyelt kérdés

Folyamatosan morgós, soha semmi nem jó, állandóan panaszkodik. Ha minden jó akkor sem jó, akkor is idióta vagyok valami miatt.

Már egy ideje úgy érzem a megszokason kívül semmi sem tart minket igazán össze.

Csak azért, hogy legyen valaki érdemes vele maradnom? Igazából talán csak megerősítést várok a menekülő szándékomhoz, meg én sem értem/tudom. Nem tudom, úgyis csak idióta leszek. :/


Fiatal, 30-as gyermektelen férfiként nyeljek tovább? Vagy menjek tovább? Már lassan magamban sem vagyok biztos.


Mit gondoltok? Mit tennének?



2021. ápr. 2. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el :) ès szabadulj fel vagy kèrj szünetet, ez alatt ne beszèljetek, mondd el neki erre szüksèged van, nem kell firtatni se mièrt csak kèrd meg ne írjon hívjon. Ha jobb egyedül lenni, mint vele több erőd lesz kimondani a végét :)
2021. ápr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj!!! Volt hogy untam a barátnőmet,idegesített,kiszerettem belőle....

Minket egy nyaralás,randizgatás kicsi kizökkenés helyre hozott ideig óráig...

2021. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. :)

Nem érzem hogy segítene egy kis utazás/nyaralás/randizgatas. - jelenleg már tényleg azt érzem hogy bármit is akarok/tervezek, az úgyis sz@r.

2021. ápr. 2. 14:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így akarja kiharcolni, hogy te mondd ki a végét. Én hagynám, most ebben mi a jó? Kell a halálnak ez.
2021. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Különben is, a nyaralgatós válaszban benne volt, hogy IDEIG-ÓRÁIG.

Te csak ideig-óráig akarsz boldog lenni, vagy folyamatosan érezni szeretnéd, hogy számíthatsz a párodra, jól érzed magad a társaságában?

2021. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!