Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfi rossz az ágyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi rossz az ágyban akkor a nő miért nem mondja meg, miért nem segít?

Figyelt kérdés

Nem lenne egyszerűbb elmondani ott és akkor őszintén elmondani hogy sz🤬r a nyalási, ujjazási technika , a farok méret kicsi stb.

Miért kell megjátszani az élvezetet többször is majd jóval utána előjönni azzal hogy ezt meg azt másképp kellene ? Mire jó ez?



2021. ápr. 2. 21:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%

Semmire nem jó, de a nők ilyenek, sokszor nem mondják el azt, amit valóban gondolnak.


Ameddig nem tudod olvasni a női jeleket, addig mondd meg a nőnek, hogy beszéljen veled érthetően.


Ami meg neked kicsi farokméret, az inkább átlagos lehet.

2021. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
Minden ember hazudik. A különbség csak annyi, hogy a férfiak általában egy célért, a nők meg az önmaguk által fenntartott képért.
2021. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

#1 de ha a jelek mindig megjátszottak? Kértem, de semmi eredménye...

Amúgy a méretem kicsi. Hogy àtlagosan kicsi vagy nagyon , az már nem számít. Főleg ha nem 100%-ig kemény

2021. ápr. 2. 21:35
 4/22 A kérdező kommentje:
#2 milyen fenntartott kèpért?
2021. ápr. 2. 21:36
 5/22 anonim ***** válasza:
98%

Én sosem játszottam meg, de nem is nagyon tudtam elmondani hogy ez nekem nem jó, mert megsértődött és utána meg stresszelt, szóval inkább nem beszéltem róla hogy nem jó. De mivel nem játszottam meg, tudta, hogy nekem nem jó. Azt mondta, biztosan velem van a baj, meg frigid vagyok. Én meg elhittem, mert ő volt az első.

Sok évig voltunk együtt,aztán kiderült, hogy mással sokkal jobb. De ő nem is sértődött be, amikor elmondtam neki, hogy nekem hogy jó.

Szerintem ha egy nő egy-két sértődősbe belefut, többet már nem akar panaszkodni. Persze ez nem jó módszer, pláne ha megjátssza, azt sosem értettem.

2021. ápr. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#6 ez sajnos egy hihető válasz , és sajnálatos. De ha a pasi direkt kéri, akkor azért legalább egyszer kétszer lehetne segíteni . Aztán ha már az 5. után sincs javulás akkor meg lehet mondani a pasinak hogy béna . De az elsőknél semmit nem mondani sőt megjátszani az élvezetet, amikor a pasi is pontosan tudja hogy mennyire bèna, az szerintem nem túl szerencsés .
2021. ápr. 2. 22:03
 7/22 anonim ***** válasza:
98%

Ugyanazt tudom mondani mint #6-os.

Kevés az olyan férfi, aki nem az egójára mért csapásként értelmezi azt, ha szól a nő.


Én már inkább kiléptem ha ez nem passzolt közöttünk, és kerestem egy olyat, akivel meg igen, és nem kell magyarázni.

2021. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#8 értem . Tehát ha a pasi nem egy vérbeli , genetikabol profi az ágyban , vagy nem dugott meg 100 nőt akkor annak nem jár a segítség és inkább kuka...

jó ez a hozzáállás ... jobb mint a segítség

2021. ápr. 2. 22:12
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

"De az elsőknél semmit nem mondani sőt megjátszani az élvezetet, amikor a pasi is pontosan tudja hogy mennyire bèna, az szerintem nem túl szerencsés ."


Nem feltetlen jatsza meg. Az elejen az újdonsag miatt még tud akár hüvelyi orgazmust is produkalni de aztan mar ujdonsag nelkul jon az hogy ez már kevés hogyan kene fejleszteni..

2021. ápr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
22%

Nők a gyk-n: A férfiak legyenek őszinték.

Ugyanezen nők a gyk-n: Minek legyünk őszinték a férfiakkal?


#4-es: Általában a legtöbb nő arra a képre megy rá, hogy megértő, támogató társak és kedvesek.

2021. ápr. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!