Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öt éves házasok vagyunk, 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt éves házasok vagyunk, 25 korév alattiak. Szépen éltünk jól megértettük egymást, aztán fél éve, teljesen elhidegültünk egymástól. Mik lehetnek a háttérben? Miért alakult így a házasságunk?

Figyelt kérdés
Páromat észre vettem, hogy neten randizgat egy másik férfivel, ez már rendszeressé vált nálunk amint mondta.Kérdésemre mindig azt válaszolta nem tud aludni, azért van éjszakákat, a számítógép előtt. Nem tudom de nagyon bánt a dolog. Ilyenre nem is mertem volna gondolni, itt a két kicsi, és úgy néz ki hogy, elhagy minket, legalább is ezt mondogatja. Létezik ilyen, hogy net randi? Azt hogyan kell elképzelni? Erről hogyan lehet meg győződni? Ti voltatok ilyen helyzetben? Mit éreztetek?
2021. ápr. 2. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%

"Öt éves házasok vagyunk, 25 korév alattiak."


Ez a gond.


Szívesen!

2021. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Valószínűleg nem figyeltetek egymásra és nem kommunikáltátok le, hogy mi a probléma. A legtöbb kapcsolatnak vége lesz, mert a felek elvannak a másik mellett. Nem közlik, ha valami nem okés, ha valami hiányzik. Hagyják kialudni a tüzet. Nálatok is ez történhetett.


Másrészt meg, ezért nincs kedvem nekem sem házasodni/gyereket vállalni. Több lány is akart volna már velem, de köszönöm szépen, nem kérek abból, hogy valaki mellett elkötelezem magam, aztán ezt kapom. Most már te is megláthattad, hogy a legtöbb nőtől ennyit várhatsz.

2021. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

1. Fiatalok vagytok. Még bőven fejlődik a személyiségetek.


2. A kapcsolatot ha nem ápoljátok akkor az meg fog halni.


3. Jelezd neki a problémát és beszéljétek meg a dolgokat. De figyelmeztetlek, hallhatsz majd olyat is, amire sosem gondoltál volna és fájhat az egódnak, de enélkül nincs kapcsolat építés.


4. fiatalok vagytok, és nem kommunikáltok egymással, nem vagytok őszinték.

2021. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már más után érdeklődik akkor nem sok esélye van hogy marad...
2021. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Előttem már mindent leírtak, de egyet nem értek. Abból, hogy "más férfival randizgat", arra következtettem, hogy ő a nő.Ugyanakkor "elhagy minket". Úgy érted, otthagyná neked a két kicsi gyerekét?🤔 Mert ha egy nő önszántából ilyet tenne, akkor nem csak a kapcsolattal van baja, hanem az egész családosdit nem szeretné. Akkor hiába próbálkozol, valószínűleg későn kapcsolt, hogy még ki akarja élni magát.
2021. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Érdekes a #2-es válaszom lepontozása. Szóval, jól kommunikáltak és a lepontozók szerint nem fontos egy kapcsolatban a kommunikáció és a tűz fenntartása?
2021. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
#6 szerintem a magánvéleményedre ugrodtak a nőkkel kapcsolatban.
2021. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#1: meg a két kicsi.
2021. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
#7: Jaaa, tényleg. Akkor megint lecsapott a frusztrált kommandó. Köszi!
2021. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%

Rövid menet volt.

Ha egY nő a gyerekeit is otthagyja, akkor egyrészt egy ócska ribi,

Másrészt semmi esély semmire.


Készülj egy pár igen nehéz évre, számold össze, kikre számíthatsz, még ilyesmik.

2021. ápr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!