Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öt éves házasok vagyunk, 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt éves házasok vagyunk, 25 korév alattiak. Szépen éltünk jól megértettük egymást, aztán fél éve, teljesen elhidegültünk egymástól. Mik lehetnek a háttérben? Miért alakult így a házasságunk?

Figyelt kérdés
Páromat észre vettem, hogy neten randizgat egy másik férfivel, ez már rendszeressé vált nálunk amint mondta.Kérdésemre mindig azt válaszolta nem tud aludni, azért van éjszakákat, a számítógép előtt. Nem tudom de nagyon bánt a dolog. Ilyenre nem is mertem volna gondolni, itt a két kicsi, és úgy néz ki hogy, elhagy minket, legalább is ezt mondogatja. Létezik ilyen, hogy net randi? Azt hogyan kell elképzelni? Erről hogyan lehet meg győződni? Ti voltatok ilyen helyzetben? Mit éreztetek?
2021. ápr. 2. 22:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%

9-10.

Itt nem szabad a nőkre rosszat mondani, különben lepontoznak a vérbe. Ők tökéletesek, csak ők szivathatják a válaszaikban a férfiakat.

2021. ápr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sajnos eddig sem foglalkozott a gyerekekkel! Azokat én látom el. Nagysága soha nem ér rá, állandóan a számítógép előtt van. Ennyit még róla.
2021. ápr. 3. 14:13
 13/14 anonim ***** válasza:
Huhh...sajnálom a kialakult helyzetet. :( Kitartást, lesz még olyan nő aki szeretni fog téged és figyel rád! Nekünk férfiaknak 30 fölött kezdődik az élet. Majd meglátod. :) Kitartás a következő pár évhez, hogy túléld a mélypontokat!
2021. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az volt a baj, hogy korán összekerültetek, korán gyerek, és más felé változtatok. Ilyenkor még sokfelé változik a személyiség, hisz nem teljesen felnőtt, érett emberek voltatok,még ha jogilag azok is. Még iskolában, egyetemen lett volna helyetek mikor összeházasodtatok.
2021. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!