Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszúl tettem vagy csak ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszúl tettem vagy csak ő nem érti a tréfát?

Figyelt kérdés

Április bolondja alkalmából megvicceltem a páromat, aki viszont nem vette jó néven...


Szóval az volt, hogy a két kezét odakötöztem az ágy támlájához meztelenül és úgy csináltam, mintha szeretkezni készülnénk, ő is azt hitte, mire felöltöztem és otthagytam nevetve.


Azt mondta, amíg távol voltam nem tudott ajtót nyitni a postásnak sem.


Hát...ja



2021. ápr. 3. 04:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
99%
Elég szemét vagy. Ha ez igaz gondolj bele hogy ha tűz üt ki vagy bármi gond van ő ott hal meg miattad.
2021. ápr. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
99%
Az lett volna csak az igazi tréfa, ha a postás meg bejön és meglovagolja a szerencséjét.
2021. ápr. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
99%
Neked vicces, neki nem. Te fordított helyzetben mennyire tudnál ezen nevetni?
2021. ápr. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem vicces ,ez szemétség volt.
2021. ápr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Még mindig a párod? Az enyém már nem lennél. Valami komoly dolgot tegyél meg neki engesztelésül abban a témakörben, amiben átverted. Valamit, amit eddig soha.
2021. ápr. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Manapság miért bújtatják ennyien vicc csomagolásba suttyóságot, bunkóságot, bárdolatlanságot?

Alig találkozom olyannal MINDEN koroszályban, aki ne fűzné hozzá a egy bántó megjegyzéshez, hogy "jaj, csak vicc volt, mit vagy ilyen túlérzékeny?"

F*szok

2021. ápr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez akkora pojén, hogy a Btk.-ban is benne van, úgy hívják: személyi szabadság megsértése.
2021. ápr. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a fergeteges polyént a tiktokon tanultad? Remélem a párod majd viszonozza neked, hogy te is röhöghess egy jót. Ennél csak az lenne viccesebb, ha kikötözve tökön is rúgna.
2021. ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nő vagyok, de mindegy.


Ennyire nem volt súlyos, egy vicc volt az egész, amin ő is nevetett utólag.


Te jó ég...

2021. ápr. 3. 10:24
 10/15 anonim ***** válasza:
98%
Jövőre lehet azzal viccel meg, hogy ugyan így kikötözve + szemkendővel megdugat egy hasonló alkatú gombâs haverjával és akkor kerül le rólad a kendő, miközben durrant éppen telibe. 😃
2021. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!