Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom úgy tervezi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom úgy tervezi az életünket, hogy engem meg se kérdez. Elképzelhetõ, hogy bárkivel tervezne, akinek szép a szeme és lefekszik vele?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 13:31
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Asszem a sajàt életét tervezgeti, nem a közöset 😅
2021. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt kicsit kifejthetnéd...
2021. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nézegeti a lakásokat, hogy milyet kéne venni. Nem õ akar venni egy lakást, hanem, hogy közösen vegyünk egyet. Én a diplomámmal Pestre akarok menni. Amikor ezt megtudta, elkezdte dicsérni a helyi cégeket, hogy itt milyen jól lehet keresni, Pesten csak egy lyukra fog telni stb. Nem nyíltan beszél, csak sumákol.
2021. ápr. 3. 13:40
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Bárki lehetne bárki helyett, ugyanúgy boldog lenne vele, ha illenek egymáshoz :)

Szóval ha lettél volna olyan béna, hogy nem sikerül vele összejönni, akkor igen, most valószínűleg mással tervezné az életét.

De ha már itt tartunk, vágj mogorva képet minden termék megvásárlása után is, mert érdekből készítették, hogy elnyerjék a bizalmad és a pénzed, amiből meg tudnak élni.

Ja és az állatok egyébként megeszik egymást.

2021. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Akkor ennyi erővel te is úgy tervezed az életeteket, hogy őt meg sem kérdezed, hisz ő sem tudott eddig róla, hogy te pestre akarsz menni.

Háborgás helyett talán beszélgetni kéne...

2021. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én szeretnék beszélni vele, de õ nem akar.
2021. ápr. 3. 13:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
" 6/6 A kérdező kommentje: Én szeretnék beszélni vele, de õ nem akar." És a barátod, akivel a jövödet tervezed meg szerelmesek vagytok egymásba, meg szexeltek? Aranyosan nézhet ki nálatok egy randi. Vagy már együtt is éltek? Nálatok van a csendes kufirc receptje! Találkoztok, bugyi félrehuzva, gatya térdig letolva, egy menet lehajtva, ruha vissza, némán el!
2021. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok jövőbeli problémától kíyméled meg magad, ha vele nem veszel közös lakást.
2021. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Komolyan nem értem a nőket miért ragaszkodtok egy rossz kapcsolathoz??
2021. ápr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!