Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj ha irok vagy felhivom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha irok vagy felhivom baratom haverjat hogy hozza le a baratom mert szarul vagyok? Mivel napok ota nem alszok. Beteg vagyok. Viszont baratom nemakar lejonni a covid miatt. De viszont hatha beszelne vele hanyingerem van szinte.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 4. 08:09
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Milyen kór?
2021. ápr. 4. 09:35
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Baj.
2021. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

Én ezzel úgy vagyok, hogy a párom mellett ott lennék, ha nagyon beteg, de ha

fordított esetben ő így állna hozzá, hogy jaj, mi van, ha covidos vagy, onnan kezdve véget is vetnék a kapcsolatnak, be se engedném az ajtón, nemhogy még sofőrt küldjek érte.

2021. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés alapján egy 15 éves kislányról lehet szó.

Ez nem olyan, mintha felnőtt emberek csinálnák. Ha te bevállalnád azt, hogy megvan az esély, hogy hazaviszed a virust a családodnak, és esetleg valakinek komolyabb baja lesz, akkor gratu.

2021. ápr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
#13: az ilyen barmok miatt terjed
2021. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem 15 éves kislányról van szó, 20 éves és 1 éves távkapcsolata van. Nemrég arról rinyált, hogy a szülei covidosak lettek emiatt ő nem mehet a barátja szülinapjára. Egyébként komolyan nem normális, a rendőröknek az ilyen felelőtlen embereket büntetni kéne, hogy már csak a gondolat is megfordul a fejedben, hogy a járvány közepén, feltehetőleg covidosan áthivogass bárkit... elmebeteg vagy és a kapcsolatod még mindig egy rakat sz*r. Nem irigylem a barátodat, kíváncsi vagyok meddig húzza még melletted.
2021. ápr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ez megint a bolond hajdúsági falusi lány?
2021. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

15. Sok ilyen barom van. Az én exem is elvárta volna hogy ugyanúgy találkozgassunk, járkáljunk, hisz ez csak egy kis nátha (majd vesz rá be egy szem antibiotikumot 🤦‍♀️🤦‍♀️), miközben a nagyszüleimmel élek együtt, akiknek még betegségeik is vannak.

Az exem meg még az alapvető higiéniát se volt képes betartani, szóval azt csodálom hogy nem nyelte be egyből ezt a szart.

Ja és én dobtam ki, utálom az ostoba embereket, ebben a helyzetben pedig szépen megmutatkozott az értelmi szintje. Korábban is - csak nem akartam elhinni.

2021. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szegény nagyon próbál változtatni az írásán, de aki találkozott már korábbi kérdéseivel (már pedig volt vagy 20-30db) az felismeri még mindig. Mondom, a múltkor ez volt a kérdés, hogy milyen dolog az, hogy ő nem mehet el a barátja szülinapjára, mert a szülei covidosak... érted? Ez nem normális. Kezdem megérteni miért irogat ide ki minden héten kérdéseket, gondolom nincs kivel megbeszélnie, mert senki nem barátkozik egy ilyen elmebeteggel.
2021. ápr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Be tudnád linkelni azt a kérdést?:D


Én leragadtam ott, hogy a pasi városban akar lakni, ő meg faluban. Meg olyan is volt, hogy meg volt beszélve, hogy melyik nap utazik a pasihoz, de el akart menni egy nappal előbb váratlanul, úgy hogy vendégek is voltak náluk, csak azért, mert unatkozott.


Ja és a kedvencem "Hiányzik a barátom (?) " ez volt a kérdés:D

2021. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!