Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ennyi nőgyűlölő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi nőgyűlölő kérdés az oldalon? Kiktől ered ez, vagy ugyan az az ember írja ki őket?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 11:51
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

20


"mostanában megszaporodott incelek sokasága akik az előnytelen kinézetüket és az alfák jelenlétét okolják a sikertelenségükért. Ők is kb 5-10-en vannak és a nők államilag végrehajtott újrafelosztását(!), vagy ingyenprostikat követelnek."


Olvastam hogy az incelek egy része a szex újrafelosztását követeli, de itt az oldalon még nem találkoztam ezzel..


De azért kicsit meglepő, hogy ennyi ember van aki ezekben a témákban ír ki kérdéseket...

2021. ápr. 4. 13:47
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
imádom a válaszokat XDDDD
2021. ápr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
48%-os lepontozó, te melyik vagy? Az alfás?
2021. ápr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
37%

"incelek sokasága akik az előnytelen kinézetüket és az alfák jelenlétét okolják a sikertelenségükért"


Már nem azért, de ha valaki szarul néz ki, az valós oka annak, hogy nem tud a neki tetsző nőknél érvényesülni 😀

2021. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

34


Jó, de nekem is hány olyan férfi ismerősöm van aki külsőleg nem egy adonisz és nem is gazdag még is elég helyes barátnője van..nálatok, inceleknél lesz a probléma!

2021. ápr. 4. 16:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!