Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez? 18/L

Figyelt kérdés

👋🏻Miért van az hogy 1 pasi sem ír rám és nem akarnak velem kapcsolatot pedig nem vagyok ronda(nagyon sok személy mondja is hogy nagyon szép vagyok,meg hát szepsegversenyeket is nyertem) ezt most nem azért mondom hogy felvágjak stb...én nem látom hú de gyönyörűnek magam amúgy. Eddig egy párkapcsolatom volt..utána több pasival is beszéltem(mondjuk nem olyan sok pasival és inkább én írtam először)de vagy csak azt akarták tőlem(szexet) vagy semmit sem akartak. :(

Velem lehet a baj?? Nem értem..

(A helyesírásomért ne haragudjatok ha valamit nem írtam jol de nem magyar vagyok és léci ne írjatok privibe hogy ti szívesen ismerkednétek mert itt nem akarok ismerkedni)



2021. ápr. 4. 21:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
mai nemkelleksenkinek pedig szépvagyok de nehogy irjál privit adag is megvolt. nálatok mi volt a vacsi?
2021. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem próbálj ne csak online ismerkedni (most nehéz tudom, de amúgy), mert úgy kevesebb jön át egyrészt, hogy ki milyen, másrészt mert próba szerencse alapon nagyon sokan srácok játszanak alkalmi dolgokra egyszerre több lánynál. Élőben viszont sokkal inkább van súlya a dolgoknak, komolyabban lehet venni az emberek szándékait és egy komplementer képet is kapsz róluk.
2021. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Hol laksz? Lehet hogy mivel Bivalyröcsögei vagy, és nincs a közeledben pasi, nem szivesen irnak rád.
2021. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Angliában lakom. Ide valósi is vagyok,csak anyukám magyar és emiatt tudok magyarul is.
2021. ápr. 4. 21:28
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
angliában a a csúnya ír nőket szeretik na ..
2021. ápr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy rengeteg jelet adok ha tetszik valaki,sőt ha szerelmes vagyok ki is mondom az érzéseim, lehet ez nem jön be nekik??
2021. ápr. 4. 21:37
 7/18 anonim ***** válasza:
Ettől biztosan gázabb dolgok vannak a háttérben.
2021. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább arra gondolok, hogy túl jó nőnem tartanak és nem érzik, hogy megfelelnenek neked.
2021. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz így tanácsot adni, hiszen egy teljesen más kultúrával vagy körülvéve, mint ami itt Magyarországon van. A párkeresés viszont mindig aktív folyamat kéne legyen, ne csak várj arra, hogy írjanak a fiúk és elhívjanak, hanem ha tetszik valaki kezdeményezz, hívd el te találkozni, stb stb...
2021. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kedves #7 nem értem milyen gázabb dolgokra gondolsz..
2021. ápr. 4. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!