Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbeszélnél ilyet a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszélnél ilyet a pároddal?

Figyelt kérdés

Unokatesójánál egészségügyi baj van és műtét lesz, így a gyerekére megy vigyázni lehet 1 hétre.

Ő velem ezt tényként közölte pedig együtt élünk.

Nem, nem a ki fog rólam gondoskodni meg nem lesz szex miatt zavar.


2021. ápr. 5. 09:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez tény,nem? Hogyan kéne közölnie?
2021. ápr. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Mègis mit kène ezen megbeszèlnie veled?

Ez nem egy olyan kaliberű dolog, amit agyon kène rágni.

2021. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Mit beszéljen meg? Ha jól értem, nincs B verzió. Vagy szerinted az megoldás, hogy nem segít és egyedül marad a gyerek egy hétre? Mondja le az unokatestvére a műtétet? Vagy mit kellett volna ezen veled megbeszélni?
2021. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Ezen mit beszéltek meg? El kéne kéreszkednie?
2021. ápr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Én most a műtét előtt nem beszélnék vele róla, van elég gond enélkül is. Ha utána még mindig rosszul esik, akkor leülhettek beszélni róla, hogyha legközelebb ilyet tesz, akkor legalább arra kérdezzen rá otthon, hogy ugye nem gond, hogy nem beszéltem veled róla korábban.


De alapvetően azt gondolom, hogy ez pont az a helyzet, ahol gondolkodás nélkül rá lehet vágni, hogy "Persze segítünk".

2021. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem meg igenis illik az ilyet megbeszélni! Normális ember úgysem mondja azt, hogy nem jöhet, de csak úgy tényként közölni egy ilyen dolgot a párunkkal, akivel együtt élünk, baromira nem fair, és rá is kihatással van, mert nyilván neki is lesz dolga a gyerekkel. És mint mondtam, normális ember úgysem mond nemet, de tekintsünk már a párunkra úgy, mint velünk egyenrangú társakra, akivel nem tényként közlünk dolgokat.
2021. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Hát pedig ez tény.

- Figyelj Józsi, jövő héten műtik a Katát, én fogok vigyázni a gyerekre kb egy hétig, amíg kórházban van.

- Jól van.

Ez a beszélgetés normál esetben így zajlik le. Még nem hogy engedélyt kérek hogy az unokatesóm gyerekére vigyázzak? Fordított esetben ő is annyit mondana: tesómat műtik, megyek vigyázni a gyerekekre.


Hoppá, itt eszembe jutott, hogy ő a férfi, az ő rokon gyerekeire is én vigyáznék. Na, azt már illik megkérdezni és nem tényként közölni, de ha ő megy, akkor menjen.

2021. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"de csak úgy tényként közölni egy ilyen dolgot a párunkkal, akivel együtt élünk, baromira nem fair, és rá is kihatással van, mert nyilván neki is lesz dolga a gyerekkel."


Nem, nem lesz vele dolga. Ha figyelted a kèrdèst, elutazik a barátnője. Őt kb semmilyen szinten nem èrinti a dolog, max annyi, hogy nem látja a barátnőjèt pár napig.


Más dolog lenne, ha a gyereket vinnèlek oda, az valóban èrintenè, ès abban az esetben tènyleg meg kellene előre beszèlni.

2021. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Az zavar leginkább h 1, van más családtag is akinek könnyebb lenne megoldania, 2, van aki pár percre lakik tőlük és nem idős.


Mikor kérdeztem hogy miért nem ők oldják meg első körben, az volt a válasz hogy dolgoznak. Mondtam h mennyivel egyszerűbb neked szabit kivenni,mint nekik? - te is dolgozol, ráadásul most voltál betegállományba 2hetet, visszamentél 1 hete dolgozni és erre most 1hét szabi,még a végén téged is kirúgnak h nem lehet rád számítani. Erre a válasz: ez van ilyen időket élünk..

2021. ápr. 5. 09:46
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy ismerős ez a körítés...
2021. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!