Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a paroddal nem tudod megbeszelni a problemad, egy konkretat, akkor menjen a kukaba a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem tudom szora birni.Ha sikerul:elvicceli, elbagatellizalja, rosszabb esetben gunyolodik
2017. okt. 16. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a probléma.
2017. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Csicskag.c.i
2017. okt. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ. Egyrészt kérdés más területei a kapcsolatnak illetve más problémák (személyes és párkapcsolati) megbeszélése hogy működik. Másrészt kérdés miről van szó. Ha az a problémám hogy a főnököm egy paraszt akit el kell viselnem és ő ebből viccet csinál nem nagy ügy legközelebb majd nem beszélek róla és persze közlöm a párommal hogy most egy tapló volt de ennyi. Ha megerőszakoltak (tudom kicsit erős példa) és arra reagál így elhagyom.

Ennyi alapján amit ide leírtál nem tudom és szerintem nem is lehet megmondani mi lenne szerintem/szerintünk a helyes döntés.

2017. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyival sem tisztel meg, hogy végighallgat és komolyan veszi a problémát, akkor nem vesződnék vele. Egyedül nem tudsz semmit sem megjavítani, ehhez ketten kelletek. Persze az se mindegy, milyen problémáról van szó, tényleg van-e ott bármi baj, vagy csak valami dedós hiszti a részedről.. konkrétumok hiányában nem tudhatjuk.
2017. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!