Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek mégis mi értelme volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mégis mi értelme volt?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és ismerek egy férfit másfél hónapja. A korona miatt neten tartjuk a kapcsolatot. Nem egy varosban elünk. A napokban azt mondta, egy hétig nem lesz elérhető munka miatt, elfoglalt lesz. Gondoltam hogy kamu ez, biztos valaki más is képbe került. Helyette előállt tegnap azzal, hogy látja nem vagyok fontos neki, mert egy hét alatt semmit sem írtam neki, nem kerestem, nem hiányzott nekem. Kiderült azt figyelgette mikor írok neki, mennyi üzenetet írok neki, és hogy letesztelt mennyire veszem őt komolyan, de hogy kibírtam hogy megvártam ő jelentkezzen, ez aut jelenti, nem fontos nekem, és szakítsunk. Mondtam jó. (Ezek után hogy megtudtam teszt volt ez az egy hetes elfoglaltság, jóhogy nem kell nekem ilyen ember.)Akkor meg ebben látta igazolva hogy igaza van, nekem ő semmit sem jelentett. Csak lestem hogy mit beszél? Majd elköszöntem tőle és tiltottam. Történt már veletek ilyesmi, hogy így tesztelt a másik?
2021. ápr. 6. 17:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
ez egy teszt volt, hogy kiírod-e a kérdést
2021. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Első 🤣
2021. ápr. 6. 17:03
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy éretlen, játszmázós kis pötch aki megrekedt egy 12 éves dedós szintéj. Hidd el, brutál problémás lenne egy ilyen emberrel a kapcsolat, semmit sem veszítettél, sőt, még jó is hogy ilyen hamar kiderült mekkora egy érzelmi nyomorék.
2021. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Nők is szoktak tesztelni, nincs min meglepődni. Sokszor nem is tudatosan csinálják.

Szerintem amikor valaki munkára hivatkozva nem ír napokig, az elég átlátszó hazugság. Nincs olyan munka, ami után nem maradna 30 perc üzenetet írni.

Egyébként olyan tesztet én is csinálok, hogy mondjuk 1-2 napig nem írok (persze nem jelentem be előre) és figyelem ír-e rám. Ha igen, azt jelenti, gondolt rám.

2021. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Én is csak lestem hogy mi van? Nem értek a dolgokhoz de mint valami eszelős vagy nárcisztikus vagy nem tudom mi, de nem is érdekel, viszont nagyon bizarr volt.
2021. ápr. 6. 17:05
 6/23 A kérdező kommentje:
4-es ha nekem valaki azt mondja pl hogy 6 napig nem lesz, elfoglalt lesz, annak en nem fogok irni mert tiszteletben tartom hogy elfoglalt.
2021. ápr. 6. 17:06
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Legalább hamar kiderült.. Foglalkozzon a halál ilyen játszmázós gyökerekkel, normális embernek nem fér bele.
2021. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
#6: igen, pont ezért volt béna a tesztje. Nem is értem mi másra számított.
2021. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8-as na ez az. Valami szeparációs szorongás teszt volt, amit elbuktam? 🤣
2021. ápr. 6. 17:12
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Annyi értelme biztos volt, hogy kiderült nem működne a kapcsolatotok.


#4 Alapból nőkben sem egy jó tulajdonság, de a nők többsége nem is ezt teszteli, hanem azt, hogy mennyire vagy amúgy gáláns, lovagias és kitartó és mennyire csak megjátszod magad. Ennek a tesztnek értelme sem volt, mert mit tesztelt? Hogy ismerkedési szakaszban szerelmes-e belé valaki? Fölösleges tesztelni, nyilván nem, attól még jövő hónapban beleszerethet...

2021. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!