Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek így értelme nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így értelme nagyon beleszerettem egy nőbe randizgatttunk párszor de most mégis visszamegy exéhez sehogy sem tudom elfelejteni van még reményem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs, hagyd
2013. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy vársz rá egy ideig ha meggondolná magát nyugodtan keressen meg. Esetleg kívárod míg újra szétmennek(90%) és utána újra próbálod.
2013. nov. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt a helyzet, én mondtam a csajnak, hogy szívesen összejönnék vele, mert már meg volt a randi és mindkettőnknek szimpatikus volt a másik, de erre ő két napra rá írta, hogy: ő még nem tud túl lépni az exén.


Próbáltam győzködni, majd meguntam és töröltem, és most arra várok, hogy észhez kapjon és újra felvegye velem a kapcsolatot, hátha bejön ez a taktikázásom :)


F/21

2013. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!