Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, hol hibázok?

Figyelt kérdés

Néhány fiúnak hullanak az ölébe a lányok, imádják őt, állandóan körülveszik, néhányra pedig rá sem konyítanak.

Nem vagyok csúnya, nem vagyok undorító, mindenki szerint eszeveszett jó humorérzékem van, tudok komoly is lenni, kedves is vagyok, és iszonyat jófejnek tartanak (ezt más lányok és srácok mondták). Mégis itt állok 16 évesen, nincs barátnőm, pedig szeretnék. Sajnos nincs 15 millió forintom, de akármikor meg tudnám hívni bárhova, szeretném, a mindenemnek tekinteném, de én az ilyen utcai picsuszoktól írtózom.

Tényleg nem vagyok beképzelt, semmi önbizalmam nincs, el vagyok keseredve, mikor a srácok arról beszélnek, milyen volt a barátnőikkel.

A probléma sajnos, hogy nem merek kezdeményezni :(

Mit tegyek? Mi tetszik egy fiúban lányok?

Fiúk, ti hogy "barátnőztök"? Mi a sikeretek titka?


2010. aug. 20. 23:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szeretnél ismerkedni?:) Írj privátot, aztán majd kisül valami :P
2010. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Neked az a gondod, hogy nem 25 éves vagy. Ismerkedj 20 fölötti nőkkel, azok már kellően érettek a beszélgetésre, és lehet velük mit kezdeni. Anno 16 évesen én is ezt csináltam, viszont az a hátránya, hogy jelenleg 19 évesen, és 16 évesen se tudtam megértetni magam a tizenéves lányokkal.

Ez vagy előny, hogy csak huszonéves nőim voltak, vagy hátrány, mert egy tizenéves csajjal se volt dolgom, pedig érzem, hogy néha jó lenne egy velem egykoró normális barátnő. Csak az a gond, hogy a mai tizenéves lányok éretlenek, de érettnek hiszik magukat azzal, hogy isznak, buliznak, és teszik az "elérhetetlent" közben csak pénz kell hozzájuk meg bunkó szöveg..ettől pedig írtózom, és már az elv miatt se beszélgetek ilyenekkel. Divatt lett a ribanculás

2010. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Hát, pedig neked kell kezdeményezni! Egy férfi ott kezdődik számomra, hogy "meghódítja" a nőt. A humorod megvan, akkor baj már nem lehet a nyitásnál! Engem a humorral levesznek a lábamról: értem ez alatt azt, hogy már az első mondat után látszik, hogy "na, ezzel jót lehet beszélgetni". És ha jó a nyitószöveged, utána pedig figyelmes és érdeklődő vagy, biztos sikered lesz valakinél. Lehet,nem egyből, de azt ne magadnak ródd fel.
2010. aug. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Szívesen meghódítanám a lányt, de nekem ez a "MyVIP-en majd írok egy jajdeszexivagy" üzenetet nem megy.

Fel szeretném kelteni a lányok figyelmét, de én szeretném, ha nem pénz vagy ezek miett szeretne, hanem azért, mert érez irántam olyat, amit énis iránta.

2010. aug. 20. 23:32
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem a humor a legfontosabb egy pasiban, meg mondjuuk az jó lenne ha nem lenne nagyon ronda, de te írtad, hogy nem vagy az... Keress vicces lányokat azokkal biztos elleszel:D És kérdezd emg őket, nem lenne-e kedvük elmenni veled sétálni, cukrászdába ilyesmi... (Ja, és mondhatod, hogy nem randi, mert akkor egyértelmű, hogy randi xD)
2010. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Kinek mi a ronda, nem tudom.

Nem érzem magam rondának, és nem is mondták még a barátaim hogy igénytelen lennék. Se higiéniailag, se sehogy.

De a probléma még mindig az, hogy a lányok, akikkel én cukrászdába mennék, hogyan és honnan ismerjem meg őket?

GOndolom senki nem az utcán ment oda egy lányhoz és kérdezte meg, hogy "szia, jönnél fagyizni?" :))

2010. aug. 20. 23:40
 7/22 anonim ***** válasza:

csak vannak ismerőseid :D

ja a legtöbb csaj nem örülne neki, de lehet hogy én pl igent mondanék XD jó ez nem tartozik ide, na

amúgy nemtom hogy öltözködsz, milyen az alakod, de ha gyúrnál egy kicsit, varázsolnál pár kockát a hasadra akkor strandon is csajozhatnál + hordj olyan menősrácos hajat, meg ruhákat, ez még a csúnya embereket is megszépíti :D Persze nem muszáj, mert mindjárt lehordanak, hogy tömegember leszel... Na szval legyen stílusod az a jó :D Meg pl biztos van egy szingli haverod, ketten menjetek oda két helyes lányhoz, és kész, ketten még mindig jobb beégni :D

2010. aug. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

cukrászdába..ejjhaa te se mai ember vagy.xDD.

ittmár nem cukrászdába kell vinni:Dhívd el sétálni msn-en találkozgass több lánnyal is. ne legyél beszari mert az gááz.:/

2010. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Csajozni vagy suliban, vagy buliban jó, ezt mindenki tudja.

Utcára nem azért mennek, hogy te meghívd fagyizni, hanem azért gondolom, hogy a dolgukat intézzék.


És a nőknél a kezdeményezés jön be, hogy te elhívod valahová, megmondod neki a tutit. Bár nálam ez máshogy működött.

2010. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
én mondtam neki a cukrászdát fuck you... elhívja sétálni és megesznek egy sütit, mi a baj azzal? Nem úgy kell elhívni, hogy menjünk cukrászdába, hanem sétálni és megkérdezni nem lenne-e kedve enni egy sütit... és ezt lehet msnen is...-.-
2010. aug. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!